Як виправити помилки пк.

При виникненні тих чи інших проблем з комп'ютером дуже складно визначити, до чого відноситься поломка - до заліза або програмному забезпеченню. Однак існує ряд ознак, за якими мржно визначити причину несправності й усунути її.
Інструкція
1
Встановіть, в якій частині комп'ютера знаходиться несправність. Поломки, пов'язані з некоректною роботою програмного забезпечення, зазвичай вирішуються шляхом повернення операційної системи до її первісного стану або до будь-якої з раніше створених точок відновлення. Найчастіше вони проявляються в «зависаннях» системи, нестабільної роботи Windows та інших компонентів, а також незапуск системи при включенні комп'ютера.
2
Якщо у вас виникли несправності в роботі, пов'язані зі звуковим пристроєм, з'ясуйте, чи полягає проблема в приєднаної акустичній системі або звукової карти. Для цього від'єднайте колонки від комп'ютера, а у відповідний роз'єм вставте штекер навушників або іншого пристрою відтворення. Якщо звук і раніше не з'явиться, перевірте налаштування пристрою на комп'ютері. Також спробуйте скористатися іншим програвачем або відкрити мультимедійний файл іншого формату. Оновлення або встановлювати драйвер пристрою.
3
Якщо у вас виникла проблема із зображенням, перевірте стан проводів, що з'єднують монітор і відеоадаптер. Якщо комп'ютер працює, а зображення на моніторі відсутній, зверніть увагу на колір світлодіода на ньому при включенні і виключенні. Якщо проблема пов'язана з монітором, лампочка світитиметься тьмяним помаранчевим світлом. Якщо ж з монітором все гаразд або на ньому з'явився напис про відсутність вхідного сигналу, проблема, швидше за все, у відеокарті.
4
Спробуйте вимкнути комп'ютер і почистити його вміст від пилу за допомогою фена або пилососа. Після прибирання краще потримайте його пару годин у вимкненому стані, а потім перевірте, чи з'явиться зображення. Якщо нічого не змінилося, зверніться до послуг фахівців сервісних центрів, які допоможуть вам усунути всі наявні проблеми.
Зверніть увагу
Якщо ви не можете точно встановити причину виникнення несправності шляхом підстановки іншого обладнання, найкраще звернутися до послуг фахівців сервісного центру.
Корисна порада
Майте в запасі додаткові комплектуючі для комп'ютера виявлення причин виникнення проблем.