Як відучити спізнюватися.

Обов'язковість, надійність і пунктуальність відносяться до тих якостей, які незмінно хочеться бачити у своєму партнері. Але, на жаль, щастить не всім, і часто хтось страждає від того, що, наприклад, його улюблений або улюблена постійно спізнюється. Причому така людина практично не відчуває мук совісті і вважає, що фраза «нічого не можу з собою вдіяти» цілком його виправдовує.
Інструкція
1
По-перше, спробуйте поговорити з такою людиною і пояснити, що стояти, чекаючи його підпираючи стінки, нікому не подобається, що у кожної людини є плани на особистий час і що очікування в них не числиться. Правда, стовідсоткової гарантії, що слова будуть мати якесь виховне значення, ні - напевно він чув їх вже ні один раз.
2
Спробуйте більш надійний спосіб, ніж виховання невоспітуемого. Виберіть стратегію, яка буде більш комфортною для вас і дозволить хоч і нервувати, але недовго, і не відмовлятися від своїх планів. При такій стратегії страждати в цій ситуації будете вже не ви, а той, хто спізнюється. Ви не будете примушувати його міняти свій характер, просто створіть невигідні для нього ситуації, в яких він буде чинитися з причини своєї власної незібраність.
3
Якщо ви збираєтеся в поїздку з друзями, то попередьте його про те, що ви не будете його чекати довше 10 хвилин. І виконайте свою обіцянку. Він виявиться не тим принцом, якого всі чекають, хоч і лаються, а звичайною людиною, які поспішають і вимушеним наздоганяти когось. Навіть у психологічному плані ситуація змінюється - він перестає бути в центрі уваги і підсвідомо відчуває себе забутим і покинутим. А виною всьому - його запізнення.
4
Якщо ви домовилися піти в кіно або театр і квитки у вас на руках, не чекайте його. Прекрасний привід для цього - третій дзвінок. Ідіть в зал для глядачів і спокійно насолоджуйтеся грою акторів, через свою звички він змушений буде крадькома пробиратися на своє місце, купивши додатковий квиток.
5
Якщо він запізнився на побачення, скоротіть час, проведений разом. Просто скажіть, що у вас заплановано пізніше термінове захід, наприклад, ви обіцяли провідати хвору родичку, подругу або сусідку. У тому, що ви мало поспілкувалися, буде винен він і його непунктуальність.
6
Такий вплив - найефективніший для дорослої людини, якого словами вже не навчиш. Коли сама людина не вважає за потрібне потрудитися і змінити себе, щоб не доставляти незручності іншим, ви самі можете звести ці незручності до мінімуму, навіть в тому випадку, якщо викличете невдоволення.