Як намалювати маки на нігтях. Як намалювати мак в китайській розпису.

Малюнки на нігтях дозволяють надати образу привабливий і незвичайний вигляд. Створювати ці малюнки можна за настроєм або відповідно з тим образом, який ви обрали собі під певну подію. Малювати на нігтях не складно, для цього вам знадобиться фантазія, терпіння і невеликий арсенал необхідних коштів.
Вам знадобиться
  • - акрилові фарби: чорна, біла, червона, зелена, рожева;
  • - лак для нігтів білого відтінку;
  • - кисть для нейл-арту: №00 та № 01 ;
  • - ДОТС;
  • - основа під лак;
  • - закріплювач для лаку.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до нейл-арту у вигляді маків, зробіть звичайний класичний манікюр: надайте нігтям необхідну форму і видаліть кутикулу. Нанесіть на руки і нігті живильний крем, дайте йому просочитися і видаліть надлишки, особливо ретельно видаляйте на нігтях. Нанесіть безбарвне зміцнюючий засіб для нігтів, яким ви зазвичай користуєтеся.
2
Запасіться часом, так як робити малюнки на нігтях слід акуратно і неквапливо.
3
Тепер приступайте до створення колірного фону. Бажано, щоб відтінок фону відповідав тим квітам, які будуть переважати у вашому одязі. Найбільш ефектно маки виглядають на класичному білому фоні і чорному. Якщо ви хочете намалювати маки на безбарвному тлі, то нанесіть на ніготь безбарвну основу в два шари.
4
Візьміть тонку кисть №01, і червоною акриловою фарбою намалюйте основу під макові пелюстки. Основа пелюсток повинна бути у вигляді злегка загостреного овалу. Намалюйте у верхньому кутку нігтя великий овал, а трохи нижче маленький.
5
Пензлем №00 і білої акриловою фарбою проведіть нерівну лінію по краях пелюсток. Злегка розділіть пелюстка по середині цією ж фарбою.
6
Далі обведіть пелюстки чорною фарбою, залишаючи при цьому помітним білий нижній контур. Цим же кольором намалюйте стебла маків і серединки квітів.
7
За допомогою Дотса і жовтої фарби поставте точки в середину квітки поверх чорної фарби. Можна злегка пройтися цим же відтінком по самому пелюстці, що візуально додасть об'єм малюнку.
8
Пензлем №00 та зеленої акриловою фарбою намалюйте зелень на свій розсуд. Це можуть бути листя, а можливо просто намалювати легкі штрихи навколо стебла і самого квітки. Дайте висохнути малюнку.
9
Якщо ви хочете, щоб виконаний вами нейл-арт на нігтях виглядав об'ємно, повторіть процедуру ще раз, особливо приділяючи увагу середині квітки і краях пелюсток.
10
Поверх нігтя нанесіть закріплює засіб і, протягом перших двох годин після того, як намалюєте маки на нігтях, намагайтеся, щоб руки не мали контакту з водою. Це охоронить малюнок від потускнения, а сам нейл-арт досить довго протримається на нігтях.