Як пити вугільні таблетки. активований вугілля при здуття живота.

Чорні таблетки активованого вугілля відомі кожному ще з дитинства. Дешеві і безпечні, вони є в будь-якій аптеці і відпускаються без рецепта. Тим не менш, до цих пір не всі знають, як правильно приймати цей простий і в той же час дієвий лікарський препарат.
Інструкція
1
Використовувати вугільні таблетки можна при порушеннях шлунково-кишкового тракту, так як вони є чудовим абсорбентом, вбираючи токсини. Випийте вугілля відразу, як відчули симптоми отруєння несвіжою їжею. Можна приймати активоване вугілля при здутті живота і газах, похмільний синдром. Вугілля не всмоктується в системний кровотік і виводиться з калом разом з токсинами та іншими шкідливими речовинами.
2
Не чекайте ефекту від однієї таблетки - дорослій людині цього буде явно мало. Лікарі рекомендують формулу - 1 таблетка активованого вугілля на 10 кг маси тіла. Дорослому чоловікові вагою близько 70 кг потрібно прийняти сім вугільних таблеток одночасно.
3
При отруєннях сильнодіючими речовинами, кислотами, лугами, ціанідами, солями важких металів нічого не приймайте активоване вугілля всередину. В цьому випадку його використовують для промивання шлунка. До приїзду лікаря розведіть 1 столову ложку порошку в 1 літрі води і приймайте рідку суспензію по 100-150 мл. Через кілька хвилин викличте блювоту і повторіть процедуру 2-3 рази.
4
Чи не розсмоктуйте і не розжовуйте активоване вугілля, інакше його адсорбуюче дія почнеться прямо в роті. Необхідно проковтнути таблетки цілком і запити невеликою кількістю чистої води. Дітям молодшого віку можна розділити таблетки на невеликі частини або подрібнити.
5
Зверніть увагу, що активоване вугілля випускається в різних формах, наприклад, з додаванням лікарських трав. Вугілля з ромашкою, фенхелем, низкою благотворно діє на травну систему, м'яко відновлюючи її порушені функції.
6
Майте на увазі, що і у вугілля є побічні ефекти. Деяких людей може турбувати запор. Протягом кількох днів стілець найчастіше нормалізується сам собою. Не використовуйте вугільні таблетки, якщо у вас гастрит або виразка. В цьому випадку потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем.