Як розблокувати sony ericsson t700. Який код блокування при форматуванні на соні Еріксон Т700.

При використанні стільникового телефону sony ericsson t700 ви можете зіткнутися з трьома видами блокування: блокування сім-карти, самого телефону, а також мережі. В кожному випадку існує ряд дій, які повинні бути зроблені.
Інструкція
1
Блокування під оператора являє собою неможливість використання телефону в мережі, відмінній від тієї, під яку він заблокований. Вона покликана утримати абонента в мережі того оператора, з яким він уклав контракт. При включенні телефону з сім-картою іншого оператора запитується пароль, без введення якого використання телефону неможливо. Для зняття блокування такого типу необхідно запросити код розблокування у компанії-оператора, під яку заблокований телефон. Надайте IMEI-номер телефону, а також ваші дані, які запросить представник компанії, після чого введіть отриманий код.
2
Блокування телефону призначена для збереження в безпеці персональних даних власника на випадок крадіжки або втрати апарату. В цьому випадку ви можете використовувати код скидання налаштувань або код обнулення прошивки. Код скидання налаштувань поверне всі налаштування до заводського стану, але залишить всю особисту інформацію недоторканною, в той час як код обнулення прошивки поверне телефон до заводського стану, стерши всі ваші особисті файли. Зайдіть на офіційний сайт виробника телефону, вказаний в інструкції, після чого знайдіть на ньому контакти представництва. Зверніться в нього, надавши IMEI-номер телефону, після чого використовуйте отриманий код.
3
При блокуванні сім-карти блокується тільки симка. Це зберігає в безпеці особистий номер абонента, а також особисті дані, що зберігаються в пам'яті сім-карти. Пін-код, блокуючий ці дані, може бути введений невірно тільки три рази, після чого необхідно ввести спеціальний пак-код. Обидва ці коду вказані на упаковці від сім-карти. Введіть пак-код і розблокуйте сім-карту, в іншому випадку буде потрібно звернутися в представництво оператора стільникового зв'язку, до якого ви підключені. Надайте паспортні дані, використані при реєстрації і запросіть нову сім-карту взамін заблокованою.