Як зробити євроремонт у квартирі.

Психологи стверджують, що людині необхідно для душевного комфорту раз в 5-7 років змінювати обстановку власного житла. Прекрасним способом оновити свій будинок буде євроремонт - оздоблення квартири по європейським стандартам.
Інструкція
1
Для початку складіть дизайн-проект, в який внесіть всі передбачувані зміни в свою квартиру, розрахуйте вартість будматеріалів. Євроремонт - дуже недешеве задоволення, тому, щоб не витратити зайвого, краще найняти професійного дизайнера. Хоча його послуги коштують чималих грошей, але це гарантуватиме вам покупку хороших будматеріалів, гармонійне, продумане і зручне оформлення вашої квартири. Також потрібно буде вирішити питання: чи будете ви виконувати роботи самі або зверніться в фірму, що займається ремонтом. Все залежить від ваших навичок і фінансових можливостей.
2
Перший крок в ремонті - видалення непотрібних перегородок і зведення нових. Ви можете розділити велику кімнату на зони або навпаки, знести зайві стіни, перетворивши маленькі кімнати в одну велику. Пам'ятайте, що перепланування потрібно узгоджувати з домоуправлінням і БТІ. На час ремонту квартира повинна бути абсолютно порожній, тому перевезіть на час всі меблі в інше місце.
3
Потім вирівняйте стіни і стеля. Ця операція є необхідною для того, щоб було легко клеїти шпалери, стельову плитку і виконувати інші оздоблювальні роботи.
4
За допомогою відповідних служб замініть сантехніку і, при необхідності, електропроводку. Заздалегідь продумайте, де ви хочете розмістити розетки та електрообладнання.
5
Після приступайте до оздоблювальних робіт. Виробляти їх потрібно «зверху вниз» (тобто спочатку робиться побілка, потім наклеюються шпалери). Якщо стелі і стіни рівні, то вся обробка не займе більше трьох днів. Для кухні фахівці рекомендують використовувати пластикові панелі, так як вони менше забруднюються, ніж шпалери, і їх простіше мити.
6
При необхідності замініть підлогу. Підберіть відповідне покриття: паркет, лінолеум, ковролін в залежності від призначення кімнати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z-W_dyeJrgg