Як навчитися красиво писати літери. навчитися писати об'ємні літери красиво.

Сьогодні не часто доводиться писати від руки - клавіатури замінили ручки, і куди швидше і простіше стало надрукувати що-небудь, ніж написати це. Але коли виникає необхідність у рукописному тексті, з'являється поширена проблема: нерозбірливий почерк. Якщо ви не раз чули закиди в тому, що пишете нерозбірливо, вчіться писати букви красиво.
Інструкція
1
Знайдіть курси з каліграфії. Відсутність вільного часу або грошей, звичайно, перешкодить вам серйозно зайнятися своїм почерком. Але якщо є можливість - навіть з невеликими обмеженнями, які не знаходите собі виправдань. Завдяки курсам з каліграфії ви станете писати не просто красиво, а дивно акуратно, ваш почерк можна буде ставити в приклад. Кілька місяців навчання того варті. Не лінуйтеся, якщо у вашому місті є подібні курси - записуйтеся на них.
2
Поверніться до основ. Ви ще пам'ятаєте, як правильно пишуться всі літери? Якщо програма першого класу для вас безповоротно втрачена, купіть прописи. Нічого дурного і безглуздого в цьому немає: хто сказав, що акуратне написання букв необхідно тільки дітям? Подивіться на приклад букви і, як у шкільні роки, виводите рядок за рядком. З однієї літери, звичайно. Коли освоїте її, переходьте до наступної. Окрему увагу приділіть з'єднанням букв.
3
Не поспішайте. Пам'ятаєте, з якою старанністю ви виписували слова в першому класі? Тепер вам необхідно зробити щось подібне. Почерк, пропонований в прописах, вам може не дуже подобається. Але краще спочатку наслідувати його - він найбільш зрозумілий і простий. Освоїте всі букви (дійсно якісно прописавши їх все), всі види з'єднань, напишіть кілька простих слів і пропозицій в прописи.
4
Знайдіть почерк, який вам подобається. Зразки написання букв можете знайти на тих же сайтах каліграфічних курсів - вони там виставлені в якості прикладів. Подивіться, що вам більше подобається. Враховуйте, змогли б ви впоратися з таким написанням букв. Спробуйте наслідувати. Напишіть для себе цілий алфавіт в тому стилі написання, що вам сподобався. Можливо, ви захочете додати ще якісь елементи до букв, а щось спростити.
5
Займайтеся кожен день. І завжди намагайтеся при листі. Навіть регулярні заняття не дадуть результату, якщо при найближчій потреби написати текст від руки, ви знову швидко начеркав щось нерозбірливе.