Як перевірити датчики авс.

Сучасний автомобіль крім АБС оснащується системами ЄСП, ЄТС та іншими. Причому несправність датчика АБС тягне за собою некоректну роботу багатьох інших систем, що використовують інформацію з нього.
Вам знадобиться
  • - тестер;
  • - ремонтні ПІНи;
  • - паяльник;
  • - термозбіжна стрічка.
Інструкція
1
Про несправності АБС повинні сигналізувати відповідні індикатори на панелі приладів. Щоб дізнатися який саме датчик вийшов з ладу, найпростіший спосіб - автосервіс. Якщо ви не шукаєте легких шляхів і віддаєте перевагу вирішувати проблеми самостійно, придбайте хороший тестер.
2
Крім того, знадобляться спеціальні ремонтні ПІНи. Вартість їх у офіційних дилерів невисока навіть для Мерседесів. Вони дозволять професійно продзвонити датчики без використання шпильок і голок, розбовтувати роз'єми і порушують контакт. ПІНи мають два наконечника і провід.
3
Вивісите колеса автомобіля на підйомнику, зніміть корпусу з блоків управління і роз'єми з контролерів. При цьому дійте згідно інструкції по ремонту вашого автомобіля, який може мати конструктивні особливості та нюанси обслуговування, які необхідно дотримати.
4
Підключивши ПІНи до датчиків і тестеру, виміряйте опір на контактах. Приблизна його величина повинна складати близько 1 кОм. Точне значення з'ясуйте в тому ж керівництві по ремонту. Також перевірте відсутність замикань на масу.
5
Далі попросіть помічника покриття колесо вручну. При цьому опір повинен змінюватися. Використовуючи даний метод, перевірте датчики АБС на всіх колесах. Виявивши обрив або коротке замикання, зніміть колесо, від'єднайте роз'єми датчика і продзвоните датчик і проводку.
6
Визначивши несправність датчика або проводки, відповідно замініть датчик або ліквідуйте дефект проводки. Для сполук застосовуйте тільки пайку, місця з'єднань ізолюйте термозбіжної стрічкою.
7
Пам'ятайте, що датчики АБС мають полярність і підключати до них дроти слід відповідно. Для цього в керівництві по ремонту позначені кольору проводів, а на сполучному роз'ємі вони промарковані. Підключення проводите згідно кольором проводів і нанесеною маркування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qnoM6GhrM-0