Як прати нейлон. Як прати легкий матеріал штанів.

Нейлон являє собою міцне синтетичне волокно, виготовлене штучним способом. Вперше з'явилося в 30-х роках 20 століття в якості замінника шовку. Сьогодні нейлон використовується дуже широко, наприклад, для виробництва панчіх і колготок. Питання в тому, як правильно прати цей матеріал.
Інструкція
1
Існує декілька правил по догляду за одягом, виготовленої з нейлону. Зокрема, її надостірать окремо, не допускаючи змішування з іншими типами тканини.
2
Використовуйте відбілювачі і миючі засоби, що не містять хлор.
3
Не залишайте вироби з нейлону в пральній машині після прання, діставайте їх відразу після її зупинки.
4
Намагайтеся уникати тривалої прання.
5
Відмовтеся від використання автоматичної сушарки, через яку нейлон може всістися.
6
Вироби з білого нейлону періть окремо від інших речей, інакше вони придбають сірий відтінок.
7
Щоб відбілити нейлон, додайте під час прання до порошку відбілювач, до складу якого входить перборат натрію.
8
Стирайте нейлон в теплуватої воді. Додайте туди пральний порошок або миючий засіб, здатний пом'якшити воду. По закінченню обов'язково прополощіть вироби з нейлону і повісьте над ванною. Дочекайтеся, поки вода повністю стече, після чого розкладіть весь одяг з цього матеріалу на білій тканині для сушки.
9
Для того щоб пом'якшити відтінок нейлонових тканин, під час прання підсинити воду. Це також дозволить позбавитися від сіруватого або жовтуватого відтінку вироби. Зробити це можна таким чином: розведіть у воді крохмаль в пропорціях 15 грамів на 1 літр.
10
Під час прання виробів з нейлону необхідно пам'ятати про їх основні властивості. Зокрема, це не тільки легкий, але і досить міцний, пружний матеріал. Він легко стирається і дуже швидко сохне. Крім усього іншого, нейлон добре зберігає форму, не розтягується, і, отже, може служити довгий час. В список достоїнств нейлону також варто віднести здатність зберігати необхідну температуру, його еластичність і зручність використання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2pxz4fyirng
Корисна порада
На жаль, нейлон дуже добре вбирає всі запахи, наприклад, піт. Так що періть такі речі максимально часто.