Як зшити спідницю з клинів.

Спідниця з клинів завжди ефектно виглядає на жіночій фігурі, підкреслюючи лінії стегон. Пишність досягається без допомоги каркаса або багатошарової підкладки, а за рахунок розширення клинів, які роблять лінію низу летить.
Вам знадобиться
  • - Тканина;
  • - швейна машина;
  • - нитки в тон тканини;
  • - гумка.
Інструкція
1
Виміряйте довжину майбутньої спідниці від талії до бажаного місця. Збільште вийшла довжину вдвічі. Саме стільки знадобиться тканини для верху спідниці, а для підкладки - на 15 см менше. Вибираючи матеріал для пошиття, врахуйте, що чим більше ширина, тим більше буде розмах клинів донизу, що зробить спідницю більш пишною. Тканина з натурального волокна перед розкриємо обов'язково виперіть. При виборі натуральної бавовни або льону не забудьте зробити припуск на усадку.
2
Виготовте викрійку. Виміряйте обхват стегон, додайте до одержали показником 3см і розділіть результат на 8. Отримайте розмір вузької частини клина. Відміряйте середину і вниз на висоту клина проведіть перпендикулярну лінію. Знизу під кутом 90 градусів в обидва боки від цієї лінії виведіть пряму. Низ клина повинен бути широким на стільки, скільки дозволяє ширина тканини. З кожного боку клина залиште по 1,5 см для припусків на шви. Розкладаючи деталі викрійки, стежте, щоб часткова нитка йшла паралельно кромці тканини. При розкроюванні підкладали, зробіть клини на 10см коротше.
3
Довгі сторони клинів обмітайте на оверлок або на звичайній швейній машині швом "зигзаг", потім зшийте. Разутюжьте шви. Ті ж операції виконайте з підкладкової тканиною. Обмітайте нижній і верхній краю спідниці. Для оборки розкроїте з тканини довгі смужки бажаної ширини. Довжина оборки повинна бути в два рази більше ширини спідниці по низу. Приколіть її до низу підкладали, формуючи акуратні складки через однакові проміжки. Пристрочите.
4
Викроїте пояс завдовжки рівній обхвату талії і шириною 10см. Складіть пояс навпіл уздовж і приколіть його до двох спідницям відразу. Змітайте і прострочіть. Щоб він тримав форму, вставте широку жорстку гумку. Верх спідниці можна прикрасити кишенями. Зробіть викрійку кишені. Розкроївши, по верху деталей пришийте гумки. Потім пришийте вже прісборенние кишеньки до спідниці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=44X-FKRCM68