Як вибрати акумулятор.

Від правильного вибору акумуляторної батареї багато в чому залежить процес подальшої експлуатації автомобіля. Неправильний вибір принесе додаткові проблеми власнику і чреватий виходом з ладу електрообладнання або автомобільної електроніки.
Інструкція
1
Почніть вибір з номінальною ємності акумулятора. Це один з найважливіших параметрів АКБ. При виборі в першу чергу орієнтуйтеся на рекомендації заводу-виготовлювача автомобіля, особливо якщо це дорога машина люксового класу. Якщо виробник надає можливість установки більш ємною батареї, віддайте перевагу її, але без фанатизму.
2
Збільшена ємність акумулятора підвищує загальну надійність машини при експлуатації, але якщо вона буде занадто великий, генератор не зможе забезпечити її повноцінну зарядку при русі. Номінальну електричну ємність виробник батареї зобов'язаний вказувати на етикетці та в супровідних документах.
3
Вибір пускової потужності акумулятора визначить здатність двигуна заводитися при низьких температурах. Іншими словами, чим вищий цей показник, тим простіше буде запустити мотор. Однак при виборі більш потужною і ємною батареї обов'язково враховуйте її габаритні розміри, розташування клем і спосіб кріплення в підкапотному просторі. Помилка у виборі цих складових означатиме, що куплена АКБ просто не поміститься в штатному установчому місці.
4
Для полегшення вибору виробники автомобільних акумуляторів випускають каталоги применяемости, де можна дізнатися повні характеристики продукції, в яких автомобілях вона застосовна і якою моделлю її можна замінити. Ту ж саму інформацію можна з'ясувати у продавця, який зобов'язаний допомогти у виборі правильного акумулятора.
5
При виборі виробника АКБ звертайте увагу на популярність і репутацію фірми, наявність сертифікатів якості та відповідності, асортимент пропонованої продукції, рекомендації заводу-виготовлювача авто, вживані технології. Багато іноземні виробники освоїли випуск акумуляторів, пристосованих до російських умов експлуатації. Постарайтеся придбати саме таку модель.