Як заспокоїти біль в шлунку. біль у шлунку заспокоїти.

Болі у шлунку є симптомом захворювань шлунково-кишкового тракту. Це можуть бути болі при загостренні виразки в осінньо-весняний період або при порушенні дієти, гастрит з підвищеною кислотністю, гастродуоденіт, ерозія шлунка та ін. Шлункові болі вельми успішно лікуються застосуванням лікарських препаратів з активною нейтралізацією підвищеної кислотності, седативними препаратами і прийомом протизапальних лікарських трав .
Вам знадобиться
  • - мед;
  • - алое;
  • - муміє;
  • - пустирник;
  • - ромашка аптечна;
  • - кореневище аїру;
  • - корінь солодки;
  • - трава деревію;
  • - трава череди трироздільної;
  • - подорожник.
Інструкція
1
Приготуйте при шлункових болях наступний склад. Промийте листя алое і, перекрутивши їх на м'ясорубці, відіжміть 200 грам соку, який змішайте з 200 грамами меду. Приймайте чайну ложку складу за 15-20 хвилин до їжі тричі на день. Курс лікування - 3 тижні.
2
Приймайте всередину при шлункових болях муміє з молоком і медом. На 100 грам молока візьміть чайну ложку меду і 0,2 грама муміє, розмішайте до повного розчинення, і пийте натщесерце перед сном. Курс лікування - 25-28 днів, потім 10-ти денний відпочинок, і знову повторення лікування.
3
Добре знімає спазми шлунку сік пустирника, для приготування якого перемеліть на м'ясорубці свіжозрізаних траву і, віджавши сік з подрібненої маси, змішайте його зі алкогольної рідиною 45% -ної у співвідношенні 1: 1. Приймайте по 10 мл тричі на день, запиваючи ковтком теплої води. Курс лікування - 21-24 дні.
4
При гострому гастриті приготуйте наступний збір. Візьміть 2 частини кореневища лепехи, по 1 частини трави деревію і череди трироздільної, кореня солодки, квіток ромашки, подрібнивши всі компоненти, перемішайте. Дві столові ложки збору залийте півлітра окропу в термосі і, наполігши протягом ночі, приймайте по 120 мл 3-4 рази на день або за 20-30 хвилин до їжі, або через одну годину після прийому їжі. Курс лікування - 24 дні, перерва - 10 днів, і повторення курсу лікування.
5
Для лікування гострих і хронічних гастритів - джерел болів у шлунку - приймайте сік подорожника. Ізмолов свіжозірвані листя подорожника, відіжміть сік, і змішайте його з горілкою у співвідношенні 1: 1. Пийте по 15 мл соку тричі на день за чверть години до їди, запиваючи одним-двома ковтками теплої води. Курс лікування - один місяць в квартал протягом року.
Зверніть увагу
Причиною шлункових болів можуть бути досить серйозні захворювання, що вимагають термінового оперативного втручання, тому при виникненні шлункових болів необхідне термінове діагностування їх причин, і призначення лікування лікарем.
Корисна порада
Добре заспокоює шлункові болі картопляний і капустяний сік, сік моркви, сік зі свіжого зеленого салату та ін.