Як позбутися мишей на дачі. Як вигнати мишей з дільниці.

Миші на дачі можуть стати справжнім лихом для молодих посадок і приготованих запасів, покладених у сховище. Нерідко в сувору зиму гризуни псують все плодоносні дерева, що призводить до їх загибелі або, як мінімум, до того, що яблуні і груші перестають плодоносити на кілька років. З мишами слід боротися цілий рік, але особливі заходи необхідно вжити перед зимовим періодом після закінчення дачного сезону.
Вам знадобиться
  • - отруєні приманки;
  • - брикети;
  • - спеціальний клей в тубах;
  • - одноразові пластикові блюдця;
  • - медичні рукавички;
  • - деревна зола;
  • - кіт;
  • - відлякувачі;
  • - мишоловки;
  • - хліб або сир.
Інструкція
1
Для боротьби з мишами використовуйте отруєні приманки, приготовані з зернових культур або в брикетах. Їх ви можете купити в СЕС або в будь-якому магазині, який продає товари для саду та огорода.Для використання ознайомтеся з інструкцією, надіньте стерильні медичні рукавички, раскидайте брикети по всьому підвального приміщення. Якщо ви купили засіб у вигляді зерна, то розкладіть його по одноразовим пластиковим блюдцям або зробіть кульочки, насипте зерно і раскидайте по всьому подвалу.Не торкайтеся руками без рукавичок ні до кульочках, ні до брикетам, так як гризуни мають дуже гострий нюх і, відчувши запах людських рук, просто не підійдуть до розкладених приманок.
2
Додатково можете скористатися клеєм для лову мишей. Спосіб використання надзвичайно простий. Нанесіть склеювальний склад з тюбика навколо пластикового блюдця густим шаром, в середину блюдця покладіть шматочок сиру або хліба. Все це також виробляєте в стерильних медичних рукавичках. Миші просто приклеюються на склад клею і залишаються там назавжди.
3
Не менш ефективний спосіб боротьби з мишами - це використання мишоловок. Будь-яка мишоловка діє за принципом захлопування, має пружинний механізм. Закріпіть приманку на відповідному штирі, поставте механізм в робоче положення. Мишоловки підходять для боротьби з мишами тільки в тому випадку, якщо ви систематично зможете видаляти спійманих мишей, закріплювати нову приманку і ставити механізм в робоче положення.
4
Замість мишоловок можете використовувати котів. Але цей варіант також підходить лише в тому випадку, якщо ви живете на дачі цілорічно. Так як, по-перше, коти їдять не тільки мишей, по-друге, їм потрібно давати ще й молоко з водою, і, по-третє, котам і кішечки необхідно тепло, тому якщо ви не живете на дачі , то цей варіант просто відпадає.
5
Сучасні види боротьби з гризунами - це відлякувачі. Подібні пристрої представлені у продажу в широкому асортименті і за різною ціною. Працюють як від електромережі, так і від батарейок. Ефективно проганяють мишей з ділянки, при цьому вам не потрібно буде збирати знищених гризунів і мучити себе думками, що все ж їх шкода. Миші гинути не будуть. Вони просто підуть.
6
Для захисту плодових дерев густо посипте навколо них деревною золою, обмотайте стовбури руберойдом і як тільки випаде перший сніг, одразу ретельно його утрамбуйте навколо дерев і рясно полийте. Так робіть кілька разів. Це допоможе повністю захистити плодові дерева від пошкоджень гризунами.