Як вийти в bios на ноутбуці.

BIOS - це вбудоване в материнську плату програмне забезпечення, необхідне для функціонування заліза. Вхід до нього здійснюється при завантаженні комп'ютера шляхом натискання різних клавіш відповідно моделі системної плати. Якщо на комп'ютерах все виглядає більш-менш зрозуміло, в роботі з BIOS ноутбуків виникають деякі складнощі.

Інструкція
1
З'ясуйте точно модель вашого ноутбука. Ви можете подивитися її маркування на стікері, який клеїться до задньої кришки ноутбука, упаковку комп'ютера і так далі. Введіть в пошуковику запит специфікації вашої моделі, подивіться конфігурацію наявного обладнання. Знайдіть у списку материнську плату і перепишіть точно її назву.
2
Також модель системної плати ви можете подивитися в диспетчері пристроїв, для цього треба зайти в "Мій комп'ютер" і клацніть правою кнопкою миші на порожньому просторі. Виберіть властивості. У вас на екрані з'явиться невелике вікно з декількома вкладками. Перейдіть на ту, яка називається "Обладнання" та натисніть на кнопку "Диспетчер пристроїв".
3
Перед вами з'явиться великий перелік пристроїв, приєднаних до вашого комп'ютера, знайдіть в ньому ваш системний адаптер, перепишіть назва його моделі. Зазвичай материнська плата йде в диспетчері пристроїв однією з перших позицій, проте все може залежати від операційної системи і моделі ноутбука.
4
Виконайте в пошуковику запит, ввівши туди назву материнської плати і слово BIOS. Подивіться результати, що відповідають вашому запиту, там же ви знайдете потрібну інформацію про те, яку клавішу або клавіші потрібно натиснути при запуску ноутбука, щоб потрапити в BIOS.
5
Також ви можете поекспериментувати, натискаючи при запуску комп'ютера різні клавіші, які зазвичай використовуються для входу в BIOS в поширених моделях материнських плат. Зазвичай це клавіші Del, F2, F8, Esc, F10.
6
Якщо у вас ноутбук Dell, спробуйте при запуску ноутбука натиснути клавішу F1, F2, F3 або поєднання Fn + F1. Найбільш часто зустрічається команда для входу в BIOS на ноутбуках Acer - F2. Як би там не було, звертайте увагу на слова, які з'являються при завантаженні комп'ютера, зазвичай клавіша для входу в BIOS прописана в рядку "Press F2 to enter setup" (замість F2 тут може бути будь-яка кнопка).
Зверніть увагу

Будьте уважні при роботі з BIOS.

Корисні поради

Ознайомтеся зі специфікацією ноутбука, це вам допоможе і надалі при роботі з комп'ютером.