Як записати двосторонній диск. Як перекачати на двосторонній диск через неро.

На даний момент існує велика кількість програм, які працюють з дисками і їх образами. Добра половина цих програм вміє записувати диски, багато з них освоїли роботу з двосторонніми дисками . З великої кількості утиліт, представлених сьогодні на IT-ринку, найбільш зручною можна назвати ImgBurn.
Вам знадобиться
  • - чистий двосторонній диск;
  • - програмне забезпечення ImgBurn.
Інструкція
1
Завантажити цю програму можна, якщо перейти за наступним посиланням http://www.imgburn.com/index.php?act=download. На цьому сайті розділ скачування розділений на 2 частини: окремо програма і файл локалізації. У верхній частині для закачування програми досить натиснути посилання з ім'ям Mirror (дзеркало), а в нижній частині натисніть посилання з назвою цікавить вас локалізації (Russian, Belarusian або Ukrainian).
2
Після установки і запуску програми, в головному вікні, натисніть верхнє меню Mode і виберіть пункт Build або натисніть клавіші Ctrl + Alt + B. Для створення диска, а не його копії, необхідно дати зрозуміти програмі про те, що ви хочете робити - натисніть верхнє меню Output і виберіть опцію Device. Варто відзначити, якщо ви наступного разу будете записувати образ диска, а не файли, слід змінити відповідну опцію.
3
У вертикальній панелі кнопок виберіть Browse for folder, щоб вказати програмі, звідки брати файли для запису. Залежно від зазначеного типу файлів утилітою буде вибраний певний стандарт запису (Data або Video). У розпочатому оглядачі виберіть папку і натисніть кнопку «OK».
4
Відкрийте лоток приводу, вставте чистий диск. Перейдіть на вкладку Device і виставте швидкість запису. Якщо у вас DVD + R DL, рекомендується ставити від 2.4х до 4х, а для DVD +/- R оптимальною швидкістю буде 6х-8х.
5
Для початку запису необхідно натиснути кнопку Write. Якщо в назві диска, файли якого розташовані в доданої папці Video_TS, був присутній якийсь заголовок, на екрані з'явиться вікно запису, інакше вікно для введення назви. Після того, як ви озаглавити створюваний диск, дайте відповідь позитивно на запит про продовження і запис піде свої чергою.
6
Після запису одного боку, лоток приводу автоматично відкриється, витягнете диск і переверніть його, запис продовжиться автоматично.