Як організувати тематичну вечірку.

Календар насичений різними святами, найулюбленішими з яких традиційно є дні народження і Новий рік. А ще є ювілеї, дитячі урочистості та весілля, нарешті! Останнім часом надзвичайно популярними стали тематичні вечірки, які дозволяють піти від шаблонного сприйняття свята і повеселитися незвично, яскраво і оригінально. Якщо ви вирішили самостійно організувати такий захід, вам знадобиться інструкція з проведення тематичної вечірки.
Вам знадобиться
  • - концепція вечірки;
  • - тема торжества;
  • - сценарій свята;
  • - прикраси.
Інструкція
1
Оберіть концепцію вечірки, враховуючи інтереси і смаки своїх друзів, якщо ви намагаєтеся для них. Можливо, ви вирішите організувати корпоративне свято або запросити родичів. У будь-якому випадку вибрана концепція повинна враховувати вік запрошених, тип торжества, місце проведення свята і, звичайно, особисті пристрасті.
2
Визначте тему торжества. Для цього спочатку визначте, з якої групи свят ви будете вибирати: вечірка для дорослих або дитяче свято. Організовуючи захід для дітей, враховуйте вікову групу: малюки, дошкільнята, школярі. Для дорослих можна визначити такі теми: сімейна (музична, ретро, стилізована під свята різних країн світу) або молодіжна (екстремальна, спортивна, танцювальна, гламурна, пригодницька). Тут справжній простір для фантазії, тому що кожна тема включає ще велика кількість розділів - є з чого вибирати!
3
Тепер необхідно створити сценарій свята. Вечірка не повинна складатися з розрізнених епізодів, її необхідно об'єднати в єдине ціле головною ідеєю свята. Наприклад, детективна вечірка може включати розслідування злочину; футбольна - конкурси з м'ячем і короткий футбольний матч; кулінарна - «кулінарний поєдинок» і т. д. Конкурси та костюми повинні відповідати тематиці свята.
4
Наповнити свято відчуттям «правдивості» відбувається допоможуть елементи декорацій і різні тематичні атрибути: намиста з квітів і черепашок, ароматні палички з екзотичними запахами, пляжні освіжаючі коктейлі, шовкові східні подушечки, прапори, вимпели. Майже все, що підходить до теми, допоможе створити потрібний антураж.
5
Готуючи вечірку , не забудьте про те, що її тема повинна відповідати сезону, тому що вона припускає наявність костюмів для костюмованого уявлення, відкрите місце для проведення, наприклад, футбольної вечірки, елементи декорацій, які не завжди можна розмістити у середньостатистичній квартирі. Пляжна вечірка в розпал зими - це, звичайно, оригінально, але не завжди технологічно здійсненно.
6
Якщо вам не вистачає матеріалу для підготовки свята, ви завжди можете переглянути фотографії, фільми або кліпи обраної вами тематики, що дозволить вам як головному сценаристу та режисеру вечірки зануритися в той світ, який ви хочете представити своїм гостям.
Студентська пора - веселий час, самі запам'ятовуються моменти якого залишаються в пам'яті кожної людини. Життя студентів складна і цікава, адже крім семінарів, лекцій, іспитів та заліків є позитивна сторона - веселий відпочинок в колі друзів.
Вам знадобиться
  • - список запрошених;
  • - вільне приміщення;
  • - гроші на випивку і закуску;
  • - пластиковий посуд.
Інструкція
1
Продумайте список запрошених гостей. Часом студенти не враховують даний пункт, а даремно. Саме він дозволить вам не допустити неприємних інцидентів у вигляді бійки або сварки. Враховуйте також той момент, що кількість хлопців має бути приблизно дорівнює кількості запрошених дівчат. Інакше хтось може залишитися не надто задоволеним. У компанії також має бути кілька найактивніших людей, заводив і баляндрасників, які зможуть розбавити напружену обстановку, якщо така виникне.
2
Привід для зборів знайдеться завжди, головне, щоб було на що, з ким і де. Тому необхідно подумати про вільному приміщенні, в якому буде організовано цей захід. Дане питання стоїть дуже гостро, тому що не кожен студент має свою квартиру, куди можна привести велику кількість народу. Зібратися можна в кафе, в гуртожитку (якщо дозволить вахтер), на природі або у кого-небудь в квартирі.
3
Тепер продумайте, чи будете ви скидатися грошима і купувати всі разом або кожен приносить із собою випивку і закуску. Студентська вечірка не є званим обідом, тому не варто наготавлівать гарячі страви та салати. Тут дуже до речі підійдуть закуски у вигляді бутербродів, сухарики, чіпси, нарізані скибочки сиру і горішки. Адже студентська вечірка - це не набиті животи, а веселощі в колі друзів і нові знайомства.
4
Якщо ви все ж вирішили провести час з друзями-студентами в квартирі, то навряд чи кожному дістанеться стілець. Тому можна постелити на підлогу килим і розмітити всіх на підлозі. У кутку поставте фуршетний стіл з випивкою і закускою. Зовсім не обов'язково використовувати скляний посуд, куди простіше придбати заздалегідь пластикові стаканчики і тарілки, які можна буде після закінчення вечірки без жалю викинути в сміттєве відро (та й господареві квартири не доведеться мити посуд до ранку). Поставте на балконі або в під'їзді попільнички (якщо сусіди дозволяють курити в під'їзді).
5
Щоб вечірка вийшла такою, що запам'ятовується і веселою, слід уважно підійти до організаційної частини свята. Придумайте цікаві конкурси, змагання та ігри. Не варто забувати і про музику (звичайно до 23 годин, інакше сусіди можуть викликати правоохоронців і тоді свято вже точно буде зіпсований), вона не повинна викликати ні в кого роздратування.