Як відправити посилку до Канади.

Канада - це країна з активною міграційною політикою, і після розпаду Радянського Союзу багатьом жителям Росії, України та інших колишніх республік вдалося емігрувати до цієї держави. Частина з них до цих пір не втрачає зв'язку з родичами і продовжує обмінюватися з ними листами і посилками. Отже, як же відправити посилку в Канаду?
Вам знадобиться
  • - поштову адресу людини, якій прийде посилка;
  • - паспорт;
  • - гроші для оплати вартості відправлення.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи маєте ви право відправляти те, що збираєтеся, поштою. Наприклад, за рубіж не можна пересилати швидкопсувні продукти, балони з аерозолями, алкогольні напої, будь-які тютюнові вироби - сигарети, сигари і люльковий тютюн, а також насіння і рослини. Коштовності та предмети мистецтва також не випустять з країни в посилці.
2
Уточніть у людини, якій ви відправляєте посилку , його адреса. Канадський адреса повинна виглядати таким чином: номер будинку, номер квартири (якщо є), назва вулиці, назва міста, провінція, країна, поштовий індекс. В канадському поштовому індексі шість знаків, причому є не тільки цифри, але і букви.
3
Якщо те, що ви хочете відправити, відповідає вимогам, упакуйте посилку . Якщо ви пересилаєте м'які речі, наприклад, одяг, може бути досить упакувати її в щільний поліетилен. В іншому випадку вам знадобиться картонна коробка, але не надто велика - предмети повинні бути упаковані щільно. Для збереження цілісності ви можете додатково обернути пересилаються речі в пакувальний папір. Чи не заклеюйте коробку - листоноші може знадобитися ознайомитися з її содержімим.За додаткову плату поштові службовці зможуть упакувати вашу посилку самостійно.
4
Розрахуйте вартість відправлення посилки, щоб знати, скільки вам знадобиться грошей для оплати послуг пошти. Це можна зробити самостійно на сайті Пошти Росії. Для цього зайдіть на сайт організації в розділ «Поштові послуги», потім в підрозділ «Розрахувати вартість відправлення посилки». Виберіть меню автоматичний калькулятор для розрахунку вартості міжнародних поштових відправлень. У вікні, вкажіть країну, тип посилки, а також її вагу і бажану оголошену вартість. Натисніть на кнопку «Розрахувати». Система видасть вам вартість державного збору на пересилку вашої пошти.
5
Прийдіть на пошту з посилкою. Краще звернутися в Центральний поштамт - зазвичай у його співробітників більше досвіду у відправці різних речей за кордон. Зверніться до поштової службовцю. Назвіть йому адресу людини, якій призначається посилка, і передайте йому пересилаються речі. Відплатите послуги пошти.
Корисна порада
Якщо ви хочете відправити посилку терміново, скористайтеся міжнародної системою доставки, наприклад, FedEx. Її послуги коштуватимуть дорожче, але ви будете впевнені, що бандероль буде доставлена швидко.