Як роздрукувати dos.

Більшість програмного забезпечення, яка є на даний момент, призначена тільки для виконання завдань, які пов'язані з сучасними операційними системами. Утиліт, які розробляють для DOS-оболонки, практично немає, тому користувачам доводиться використовувати старі версії DOS-додатків.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення DOSprn.
Інструкція
1
Дана програма призначена для здійснення друку інформації DOS-додатків. Напевно ви бачили, як проходить процес друку на матричних принтерах в банках, в поштових відділеннях і т.д. Цю ж операцію можна здійснювати також на струменевих і лазерних принтерах. Цей додаток можна налаштувати під будь-якого користувача мережі чи окремого комп'ютера.
2
DOSprn можна легко скачати з мережі інтернет абсолютно безкоштовно за наступним посиланням http://www.dosprn.com/download.htm, але програма є умовно-безкоштовним додатком, тобто її можна використовувати обмежену кількість днів. По закінченню цього часу DOSprn необхідно видалити або зареєструвати копію.
3
Після установки програми на робочому столі з'явиться ярлик, двічі клацніть по ньому, щоб запустити утиліту. Після завантаження головного вікна програми в треї ви побачите стандартну іконку MS-DOS, це означає повну готовність робочих файлів до виконання завдань.
4
Одна з головних особливостей програми - всі дії можна здійснювати через команди контекстного меню значка програми. Для виклику цього меню досить натиснути правою кнопкою миші на значку. Якщо ви до цього натиснули «Згорнути» в головному вікні, відновити вікно можна, вибравши пункт меню «Відкрити». Всі інші команди будуть для вас гранично зрозумілі (роздрукувати файл, орієнтація, очистити чергу).
5
Для виконання друку одного або декількох файлів досить вибрати орієнтацію аркуша і натиснути «Роздрукувати файл». Перед виведенням документа на друк рекомендується виконати настройку програми. Приміром, змініть налаштування Interface Language, вибравши мову, яка буде вам найбільш зручний. Потім виставите «Тайм-аут черги», бажано поставити від 3 до 5 секунд. Також рекомендується виконати настройку відображення друкованих шрифтів.