Як розпізнати коліки.

Приблизно кожна п'ята дитина у віці від трьох-чотирьох тижнів до трьох місяців страждає від кольок - хворобливих відчуттів в кишечнику. Як розпізнати коліки і чим можна допомогти своєму малюкові?
Інструкція
1
Уважно спостерігайте за дитиною під час нападу плачу. Для кольок характерні наступні симптоми: малюк плаче не менше 15 хвилин, а сам напад може тривати до декількох годин без будь-яких видимих причин. Кольки зазвичай починаються в другій половині дня або ближче до вечора. Вони можуть виникати як до, так і після годування. Плаче дитина часто коротко скрикує і сильно сова ніжками.
2
Перевірте, чи не з'явилися у дитини симптоми, які свідчать про більш серйозне захворювання. Підвищення температури, відмова від їжі, постійний безперервний плач - все це є приводом для звернення до лікаря.
3
Більшість педіатрів вважає, що основною причиною виникнення кольок стає скупчення газів в кишечнику дитини, яке виникає через несформованість травної системи. Пам'ятайте, що зазвичай коліки проходять без жодних наслідків вже до четвертого місяця життя дитини. Крім того, відзначено, що на виникнення кольок впливає і емоційний, психологічний стан матері та дитини.
4
Перед початком годування покладіть дитину на животик, а після прийому їжі поносіть його на руках злегка підняти для того щоб повітря міг спокійно вийти з шлунка. Виведіть гази і стілець за допомогою спеціальної газовідвідної трубки, яка припинить страждання малюка. Змастіть кінець трубки дитячим маслом і обережно введіть в задній прохід. Вільною рукою зігніть ніжки немовляти і приведіть їх до черевця, погладивши його навколо пупка з легким натиском.
5
Дайте дитині трохи укропной води. Також можна використовувати Еспумізан і симплекс. Якщо безпричинний плач не припиняється, дитину потрібно терміново показати лікарю.