Як створити електронну адресу.

Електронний адресу необхідний для створення електронної пошти. Вона дозволяє передавати інформацію на великі відстані, спілкуватися з людьми з різних міст і країн, тобто бути більш мобільними в спілкуванні. Особливо актуальна електронна пошта для Росії, в якій низька якість поштового зв'язку.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер і доступ до інтернету.
Інструкція
1
Введіть у пошуковій системі запит «Завести безкоштовну пошту». Відкрийте посилання і натисніть кнопку «Зареєструватися». Перед вами постане форма для реєстрації.
2
Заповніть требующуюся від вас інформацію. Ім'я та прізвище пишіть російською мовою. Логін - це ваш персональний псевдонім. Він може складатися як з латинських букв і цифр, так і з їх комбінації.
3
Придумайте пароль. Він вводиться двічі для підтвердження усвідомленості вашого вибору і повинен складатися як мінімум з шести символів і з латинських букв, цифр і символів. Пароль необхідний для захисту вашої інформації.
4
Введіть контрольний питання і відповідь до нього. Контрольне питання допоможе вам, якщо ви забудете пароль до поштової скриньки. Вкажіть ваш контактний телефон, на який ви зможете в майбутньому отримувати пароль, якщо раптом випадково його забудете.
5
Для захисту від автоматичної реєстрації вам також буде потрібно ввести у відповідне поле дані з картинки. Якщо з яких-небудь причин дана картинка не завантажилася, спробуйте оновити сторінку вашого браузера.
6
Ознайомтеся і погодитеся з Угодою про порядок використання безкоштовного сервісу Почта.ru.
7
Натисніть кнопку «Завершити». Перевірте зазначені вами дані. Якщо ви хочете щось змінити, натисніть кнопку «Назад». Якщо ви згодні з усією вказаної вами інформацією, то для остаточного завершення реєстрації натисніть кнопку Ok.
8
Тепер ви можете зайти в ваш електронну поштову скриньку і починати розсилати листи вашим друзям і близьким.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jRheADnK78s
Зверніть увагу
Контрольне питання повинен бути таким, щоб відповідь на нього знали тільки ви.
Корисна порада
Запишіть свій пароль на папірець.