Як розговорити людину.

Як часто в житті нам доводиться стикатися з тим, що люди не вміють спілкуватися, і ми не можемо отримати інформацію від важливого для нас людини, що призводить до нерозуміння і відсутності потрібного в переговорах результату. Одне з найважливіших складових мистецтва спілкування - вміння розговорити человека.Для цього існують деякі правила, дотримуючись яких будь-яка людина зможе отримати потрібну йому інформацію і розташувати співрозмовника до позитивного спілкування.
Інструкція
1
Підготуйтеся до зустрічі. Якщо можливо, зберіть інформацію про майбутнє співрозмовника, дізнайтеся про його сім'ю, перевагах, хобі.
2
Під час бесіди звертайтеся в сторону співрозмовника всім корпусом, проявляйте щирий інтерес до оппоненту.Незаметно копіюйте жести співрозмовника, іноді перепитуйте, повторюючи останню, сказану ним ключову фразу.Обращайтесь до співрозмовника по імені - розмова не повинна бути обезліченним.Говоріте чітко, ясно, не залишаючи можливості двозначного трактування ваших слів.
3
Уважно слухайте, не перебиваючи і не намагаючись продовжити думку, бажаючи допомогти з формулюваннями. Цілком може виявитися, що він хотів сказати зовсім не те, що ви подумалі.Будьте ввічливі в спробі розговорити людину, з'ясувати яке вас цікавить. Нетактовне звернення змусить відвернутися від вас співрозмовника надовго, іноді назавжди.
Зверніть увагу
Ніколи не говорите більше співрозмовника - будьте уважним слухачем.
Корисна порада
Перед важливою зустріччю заздалегідь продумайте, можете відрепетирувати, вираз обличчя і основні репліки.