Як дізнатися ціну на ліки. Як дізнатися про наявність та вартість конкретного ліки в аптеках.

В даний час існує безліч як платних, так і безкоштовних довідково-інформаційних служб, які допомагають дізнатися про наявність ліків в аптеках і їх ціною в конкретній аптеці.
Інструкція
1
Скористайтеся інтернет-ресурсами. Один їх найбільших сайтів, що надають інформацію про наявність та вартість ліків - aptechka.ru. Введіть в пошуковому рядку назву потрібного вам лікарського препарату, і система видасть вам список найближчих аптечних пунктів із зазначенням ціни ліки . У цій базі знаходиться більшість аптек Москви і регіонів Росії, оновлюється база щодня.
2
Про ціну лікарських засобів в Москві, Санкт-Петербурзі, Воронежі й Омську ви можете дізнатися також на великому Інтернет-ресурсі webapteka.ru. Вказавши перед початком пошуку найближчу до вас станцію метро або район, ви також отримаєте список найближчих аптек і цін на цікавить вас ліки.
3
В інтернет-аптеці 003apteka.ru ви можете також залишити замовлення з доставкою додому необхідного препарату. Цей сервіс працює для жителів Санкт-Петербурга і області.
4
Довідкові служби, що інформують про наявність та вартість ліків, існують у багатьох містах Росії. Скористайтеся звичайним пошуком, вказавши ваш регіон. Так, наприклад, ціни на препарати в Єкатеринбурзі можна дізнатися на 66.ru/help/pharmacy/, в Новосибірську - на doctor54.ru/vapteke.html, в Саратові - на health.sarbc.ru/apteka/.
5
Щоб дізнатися ціни на життєво важливі препарати, зайдіть на сайт Міністерства охорони здоров'я minzdravsoc.ru/medicine. Зверніть увагу, що точна ціна таких препаратів залежить від регіональних надбавок. Ціни на ці ліки не можуть змінюватися частіше одного разу на рік. Цей сервіс працює з 2010 року, тепер ви можете дізнатися ціну виробника препарату, що раніше для простого споживача було недоступне.
6
Скористайтеся телефонами довідкових служб, які проінформують вас про наявність і ціни лікарських засобів. Щоб дізнатися про наявність і ціни на ліки в московських аптеках, телефонуйте за телефонами (495) 995 - 995 - 1 (багатоканальний, цілодобовий) або (495) 258-75-74. У Санкт-Петербурзі телефонуйте за телефонами (812) 275-42-65, (812) 380-90-66.
Асортимент лікарських засобів в аптеках настільки великий, що для вирішення однієї і тієї ж проблеми можна знайти безліч різних препаратів. Але іноді лікарі спантеличують нас покупкою настільки рідкісних найменувань, що обійшовши з десяток аптек, потрібного ліки так і не знаходиш. У таких випадках краще попередньо дізнатися про наявності ліки в аптеках , ніж витрачати марно свій час. Пошук ліків в аптеках можна здійснювати двома способами.
Вам знадобиться
  • Телефон
  • Доступ в Інтернет
Інструкція
1
Найзручніший спосіб пошуку ліків в аптеках - через інтернет. В даний час є кілька сайтів, за допомогою яких можна знайти Вас лікарський препарат. На подібних сайтах зазвичай зручна навігація, що дозволяє ввести найменування та отримати список аптек, в яких можна придбати лікарський засіб. Крім списку аптек з адресами і телефонами вказується також препарат якого виробника, в якій дозуванні, і за яку ціну, ви зможете знайти в кожній з аптек. Деякі сервіси надають також опис ліки. Іноді на цих сайтах існує можливість фільтрації результатів, наприклад, по найближчій станції метро і часу роботи. До слова, перейшовши на сайт аптеки, ви можете бути приємно здивовані тим, що у них є доставка ліків.
2
Але не поспішайте їхати за вказаною адресою в аптеку. Не дивлячись на оперативність оновлення подібних баз даних, краще перевірити інформацію про наявності ліки в аптеці. Для цього скористайтеся зазначеним телефоном. Упевнившись, що потрібне вам ліки дійсно є в наявності , заодно, ви зможете попросити відкласти його на певний час. Зазвичай, у таких випадках співробітники аптек йдуть на зустріч. Крім того, ви зможете запитати, як краще проїхати до аптеки, позбавивши себе від зайвих пересувань.
3
Також інформацію про наявності ліків в аптеках можна отримати в спеціалізованих телефонних безкоштовних довідкових. Деякі з цих телефонів можна дізнатися на сайтах, призначених для пошуку ліків. Телефонний дзвінок може бути навіть зручніше, адже ви зможете назвати оператору найменування лікарського засобу та потрібну дозування, найближче метро або район міста, навіть час, коли ви зможете забрати препарат. Оператор підкаже вам ціни, виробників препарату і час роботи аптек, вам залишиться вибрати, де зручніше забрати ліки, записати контактну інформацію та зателефонувати безпосередньо в аптеку. У цьому випадку інформація про наявності ліки в аптеці також повинна бути перевірена щоб уникнути непорозумінь.
Зверніть увагу
На деяких сайтах можна зустріти статистику, яка показує, які лікарські препарати купують користувачі сайту (популярні ліки). Не купуйте і не використовуйте препарати, керуючись лише тим, що вони були придбані іншими користувачами для лікування станів схожих з вашим. Приймайте ліки тільки за індивідуальним призначенням лікаря.
Корисна порада
Деякі сайти, призначені для пошуку ліків в аптеках, надають можливість задати питання, що стосується лікарських препаратів, провізору.