Як прикрасити батарею.

У багатьох в квартирах ще живі старовинні чавунні радіатори опалення, багато разів пофарбовані фарбою і все одно дивляться не естетично. Але й нові акуратні, але не менш нудні батареї хочеться прикрасити і органічно вписати в інтер'єр кімнати.
Вам знадобиться
  • - екран на радіатор опалення.
Інструкція
1
У магазинах представлений великий вибір декоративних дерев'яних екранів для прикраси батарей опалення. Багата колірна гамма спрощує підбір цього елемента, можна вибрати екран в одному стилі з підвіконням, меблями, обробкою стін, віконними рамами або дверьмі.Решеткі також досить різноманітні по малюнку і матеріалу, з якого вони виготовлені. Їх роблять як дерев'яними, так і металевими або ротангів. Розмір екрану ви можете вибрати будь, їх роблять і на замовлення. Екран з дерева може виглядати як окремий предмет меблів. Дуже стильно виглядає короб, зроблений у вигляді вузької тумбочки, він має ніжки і двоє дверцят.
2
Металеві екрани зазвичай просто вішаються на батарею , що дуже зручно, якщо потрібно терміново привести квартиру в пристойний вигляд. Виготовляють їх з перфорованих листів, пофарбованих у традиційний білий колір. Стильно і строго виглядають екрани з полірованої нержавійки, вони добре підходять для кухні в стилі хай-тек.
3
Замовте екран для батареї, сплетений з вербового прута. Така прикраса радіатора органічно впишеться в інтер'єр еко-стилю з меблями з ротанга і лляними фіранками.
4
Пластикові екрани стануть хорошим рішенням для бюджету, та й виглядають вони зовсім непогано. Акуратні і легкі, вони прикрасять маленьку кухню і зроблять кімнату, яка здавалася неохайною через чавунних батарей з облупленою фарбою, затишніше.
5
Задекоріруйте радіатор самі - пофарбуйте раму з дерева відповідного розміру в потрібний вам колір, натягніть на неї сітку або приклейте ротанга ґрати. Прикраса для батареї готово!
6
Замовте екран для радіатора опалення у вигляді вітража - це дійсно буде оригінально і дуже стильно. Добре, якщо малюнок вітража повторить орнамент скляної вставки на дверях або мотив вітража-картини.
7
Якщо у вас вічно не вистачає місця, щоб заховати непотрібні речі, то замовте кілька коробів-шафок, один з яких і закриє батарею . Ряд таких легких і витончених тумбочок, які прекрасно заховають іграшки, журнали або взуттєві коробки, прикрасить будь-який інтер'єр.