Як вставляти зображення в рамку.

Підібрати красиву рамку для фотографії або картинки можна, наприклад, в інтернеті. Щоб помістити одне зображення в інше буде потрібно спеціалізована програма - графічний редактор. Залежно від того, яку з програм ви будете використовувати, деталі операції вставки картинки в рамку можуть розрізнятися, але основні дії і команди все ж співпадуть.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і завантажте в нього зображення рамки. Діалог відкриття файлу зображення практично всіх редакторів викликається натисканням клавіш ctrl + o.
2
Завантажте таким же способом картинку, яку потрібно помістити в рамку . Виділіть все це зображення натисканням клавіш ctrl + a - воно теж діє в будь-якому редакторі. Скопіюйте виділену область за допомогою гарячих клавіш ctrl + c і перейдіть у вікно з зображення м рамки.
3
Вставте картинку з буфера обміну за допомогою поєднання клавіш ctrl + v. У графічному редакторі Adobe Photoshop при цьому буде створено новий шар поверх шару з рамкою. Якщо у використовуваному вами редакторі новий шар при вставці не створюється автоматично, то попередньо зробіть це за допомогою відповідної команди в меню.
4
Подгоните розміри картинки таким чином, щоб вона правильно вписувалася в рамку . В Adobe Photoshop це можна зробити за допомогою інструменту вільної трансформації - він включається натисканням клавіш ctrl + t. Для пропорційної зміни розмірів картинки переміщайте вузлові точки в її краях, утримуючи shift. Пересувати зображення можна, перетягуючи його лівою кнопкою миші.
5
Збережіть готове зображення з рамкою в потрібному графічному форматі. Діалог збереження можна викликати натисканням клавіш ctrl + s.
6
Якщо у вас немає готового файлу з зображення м рамки, то її можна намалювати за допомогою цього ж графічного редактора, знайти в інтернеті або скористатися стильовим ефектом, вбудованим в редактор. Цей ефект дозволяє створити просту рамку навіть без уміння малювати. Щоб його задіяти в Adobe Photoshop двічі клацніть шар з зображення м на панелі шарів і в списку «Стилі» виберіть «Обведення».
7
Встановіть в поле «Положення» значення «Всередині», а в полі «Розмір» задайте ширину рамки. У випадаючому списку «Тип обведення" виберіть спосіб заливки рамки - кольором, градієнтом або візерунком. Залежно від вашого вибору зміниться набір елементів управління настройками - підберіть з їх допомогою найбільш підходящий варіант оформлення рамки і натисніть кнопку OK.