Як зробити 3D-окуляри в домашніх умовах. 3d окуляри зробити своїми руками.

 •  Сучасні віяння, сучасні технології, а слов'янський менталітет не змінюється. Народні умільці чарівники завжди знаходять рішення для найбільш цікавих проблем. Недавно ми посягнули на кіно в 3D дозволі. Нема чого незвичайного в цьому немає. Давно відомо, що у наших діточок з фізикою куди краще, ніж на заході, так що кмітливі школярі знайшли спосіб використовувати західну практику по-своєму.
 •  Щоб зробити 3D-окуляри, Вам знадобляться самі дешеві сонцезахисні окуляри, які зможете знайти. Прозорий пластик твердістю близький до паперового ватману. Два стандартних маркера синього і червоного кольору.
 •  Перший крок це оправа. Вважається, що найзручніша оправа для окулярів - це готова оправа для окулярів. Тому найлегше виготовити 3D-окуляри на основі турецьких сонцезахисних окулярів. Безумовно, ще залишається можливість виготовити оправу з паперу. Однак на неї піде багато часу, і вона значно поступається в своєму зручність. Вибір за Вами. Ви або виріжете оправу з картону, або візьмете сонцезахисні окуляри і видавіть з них стекла.
 •  Другий пункт, це підготовка стекол. Вся сіль проекту, в стеклах і їх простоті. З пластика потрібно вирізати стекла для майбутніх очок. Якщо Ви вибрали картонні окуляри, то Вам достатньо буде вирізати два квадрати. Якщо ж, Ви взяли за основу існуючі окуляри, то з пластику потрібно вирізати ту ж форму, що й у їхніх стекол. Можна обвести темні стекла і вирізати необхідну форму.
 •  Крок три, це удосконалення і установка стекол. Одне скло Ви рівномірно закрашуєте червоним маркером, інше синім, і даєте їм добре підсохнути. Потім Вам потрібно встановити червоне скло на місце для лівого ока, а синє скло, на місце для правого. Саме цей прийом і забезпечує можливість побачити зображення в 3D.
 •  Як бачите зробити 3D-окуляри - це проста задача і вона під силу кожному.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IK-DW0Y-dNc
Для перегляду фільмів, представлених в 3D форматі, можна придбати окуляри промислового виробництва. Однак ви можете виготовити їх і в домашніх умовах. Ви отримаєте найпростіший зразок таких окулярів, які називатимуться анагліфние.
Вам знадобиться
 • - старі окуляри;
 • - картон;
 • - ножиці;
 • - пластик;
 • - маркери;
 • - фарба для принтера;
 • - клей;
 • - лінійка.
Інструкція
1
Для виготовлення анагліфних очок візьміть старі сонцезахисні або звичайні окуляри для оправи. Витягніть з оправи окулярів скла. Якщо таких окулярів немає, зробіть оправу з картону або пластику.
2
Приготуйте прозорий пластик: він буде потрібно для виготовлення кольорових світлофільтрів. Його можна вирізати, наприклад, з непотрібних пластикових пляшок або взяти з інших пластмасових виробів. В ідеалі у вас повинен бути прозорий пластик синього і червоного кольорів.
3
Прикладіть приготовлену оправу до пластика і намітьте контури майбутніх стекол. Якщо ви виготовляли оправу самостійно, вставте в картон прямокутники із пластику, підходящі до вашої оправі за розмірами. Краю стекол приклейте надійним клеєм, щоб вони добре трималися в оправі.
4
Рівномірно зафарбуйте одне скло синім маркером, а інше - червоним. В процесі фарбування маркером фарбу потрібно наносити тільки з одного боку. Плавно проводите маркером по поверхні, залишаючи рівні горизонтальні лінії. Не варто починати розфарбовування з кутів. Дайте зафарбованим стеклам добре висохнути. Можна використовувати фарбу для картриджа принтера. Червоне скло розташуйте так, щоб через нього дивився праве око, синє - лівий.
5
Ваші анагліфние окуляри готові до використання. Варто врахувати, що окуляри промислового виробництва виграють в якості в порівнянні з виготовленими самостійно. В першу чергу це відноситься до кольорових лінзам. Лінзи, пофарбовані в заводських умовах, дають більш чітке об'ємне зображення і виробляють набагато сильніший візуальний ефект.
6
Не варто забувати і про те, що перегляд фільмів через 3D окуляри протипоказаний при деяких захворюваннях очей, центральної нервової системи та головного мозку. Людям, страждаючим вегето-судинну дистонію, а також дітям до 6 років дивитися фільми в подібних окулярах не рекомендується.