Як вибрати ім'я до батькові.

Вибираючи ім'я своєму маляті, багато рідко думають про те, як воно буде поєднуватися з по батькові. Це невірно, адже надалі, коли дитина виростить, важке буквосполучення і дисгармонійний немилозвучну вимова поєднання його імені та по батькові будуть дуже заважати. Тому, вибираючи ім'я, подумайте не тільки про те, наскільки воно вам подобається або вашим родичам, а й про те, який вплив матиме по батькові і як воно разом з ім'ям вплине на характер человека.Ітак, є кілька правил визначення імені по батькові.
Інструкція
1
Якщо по батькові занадто довге, то правильніше підібрати до нього коротке ім'я. Повне зрозуміло, а не розмовне. І навпаки, при короткому отчестве, підбирайте довге ім'я. Для прикладу: Алла Олександрівна або Маргарита Петрівна.
2
Звукосполучення в імені отчестве повинно бути гармонійним. Якщо ім'я закінчується на приголосну, то по батькові повинно починатися з голосного звуку і навпаки. Порівняйте: Петро Андрійович і Петро Петрович. У першому випадку поєднання звуків більш гармонійно. Однак, такий е правило не застосовується до жіночих імен, адже більшість з них закінчуються на голосну.
3
Також небажано, щоб на стику імені та по батькові було багато згодних. Це ускладнює вимову. Для прикладу: Петро Львович. Також в імені-по батькові не повинно бути багато раз повторюваної приголосної. Як приклад: Олександр Григорович.
4
Якщо по батькові відноситься до жорстких, наприклад, Дмитрович, то ім'я краще підібрати м'яке (Алла Дмитрівна). Якщо до м'яких, то, навпаки, жорстке ім'я (Дмитро Вікторович). Вважається, що так можна скорегувати характер людини, внісши баланс між ім'ям і отчеством.Іспользуя ці поради, ви зможете правильно вибрати ім'я дитині, виходячи з його батькові.