Як оформити візу в Австралію. Як зробити шенгенську візу на рік.

Літній відпочинок у Туреччині та Єгипті вже став звичайною справою для багатьох росіян. І люди, не раз бували на популярних курортах цих країн, можуть захотіти змінити обстановку і відвідати більш екзотичні місця для відпочинку. Один з подібних ще не до кінця освоєних туристами маршрутів - це Австралія. Однак перед поїздкою туди громадянину Росії необхідно отримати візу . Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - загальногромадянський паспорт;
  • - 2 фотографії;
  • - гроші для сплати візового збору.
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає закордонного паспорта, оформіть його. Це можна зробити у відділенні Федеральної міграційної служби за місцем проживання. Оформлення документа займе максимум один місяць, якщо ви живете по прописці, або більший термін, якщо ви перебуваєте в іншому регіоні.
2
Визначтеся з тим, який тип візи вам потрібен. Все австралійські візи діляться на дві категорії - для короткострокового або для довгострокового перебування - еміграції. До першої категорії відносяться туристичні, бізнес-візи, навчальні візи - найбільш часто затребувані типи документів. Виберіть той тип візи, які відповідає вашим цілям перебування в країні.
3
Підготуйте інші документи, необхідні для отримання візи. Для туристичної візи вам потрібно буде додати до основного пакету документів запрошення і копію посвідчення особи, яка запрошує, якщо ви їдете до одного або родичу. Також отримаєте у вашого роботодавця довідку із зазначенням вашого місця роботи і доходу. Студенти можуть пред'явити довідку з університету або студентський квиток. Додатково можна надати документи про володіння якою-небудь власністю. В приватних випадках можуть бути необхідні додаткові документи, з повним списком яких можна ознайомитися на сайті посольства.Несовершеннолетние діти повинні додати до пакету документів свідоцтво про народження та дозвіл на виїзд від батька, який не супроводжує дитину.
4
Якщо ви їдете в Австралію більше ніж на три місяці або вам більше 75 років, ви повинні надати довідку від лікаря про стан здоров'я.
5
Переведіть всі документи, крім російського паспорта, на англійську мову. Це можна зробити, звернувшись в перекладацьке агентство. Переклад повинен бути завірений нотаріусом.
6
Прийдіть в посольство Австралії з пакетом документів. Воно знаходиться за адресою Москва, Подколокольний провулок, 10А/2. На місці ви зможете взяти і заповнити анкету на отримання візи, або ви можете заздалегідь завантажити цю анкету на сайті посольства. Зверніться до співробітника посольства, і він пояснить вам, як діяти далі. Також вам буде необхідно сплатити збір за оформлення візи.
Зверніть увагу
Зазвичай отримання візи займає від п'яти до двадцяти днів. Але, в залежності від ситуації, співробітники посольства можуть продовжити цей термін. Тому почніть оформлення документів заздалегідь.