Як запобігти запах з рота.

Неприємний запах з рота (його ще називають галитоз) - досить поширена проблема. Існує безліч способів замаскувати несвіже дихання, але краще усунути його причину. Як запобігти галитоз?
Інструкція
1
Регулярно і ретельно чистите зуби. Робити це потрібно обов'язково не менше двох разів на день, тому що основна причина виникнення нехорошого запах а з рота - скупчення великої кількості бактерій у вигляді нальоту на зубах. Процедура не може займати менше двох хвилин. Не забувайте чистити також і мову, так як основна частина шкідливих бактерій накопичується саме на ньому, особливо на задній частині. Вам допоможе спеціальна ложечка, якою потрібно видаляти білий наліт з язика. Уперше можлива поява блювотного рефлексу, але з часом ви звикнете, і процедура перестане бути неприємною.
2
Частою причиною несвіжого дихання стає зменшення кількості виділеної слини. Щоб цього уникнути, пийте більше рідини і частіше жуйте жувальну гумку, що не містить цукру. Вона не тільки сприяє механічному очищенню зубів, але і стимулює слиновиділення. Слина - головний ворог галитоза, так як вона має бактерицидну дію і змиває із зубів залишки їжі.
3
Слідкуйте за загальним станом ротової порожнини. Карієс, захворювання пародонту також часто призводять до появи неприємного запах а. Проходьте профілактичне обстеження у стоматолога не менше двох разів на рік і своєчасно лікуєте всі захворювання.
4
Вживайте продукти, що сприяють усуненню неприємного запах а з ротової порожнини. До них відносяться яблука і банани. Особливо ці фрукти допоможуть тим, хто дотримується низьковуглеводної дієти, тому що при ній можлива поява в роті кетонів, які дуже неприємно пахнуть. А ось сир, часник, цибуля, кава, навпаки, роблять подих менш свіжим, і після їх вживання чистити зуби потрібно обов'язково.
5
При постійному неприємному запах е з рота проконсультуйтеся з лікарем. До галітозу призводять багато захворювань шлунково-кишкового тракту: шлунка, печінки, жовчного міхура та інших органів черевної порожнини. Вчасно розпочате лікування усуне і причину, і наслідок поганого запах а, тобто поверне вам здоров'я і свіжий подих.