Як вибратися з машини.

Намагатися вибратися з потопаючого автомобіля набагато страшніше, ніж просто потрапити в аварію. Через паніку і незнання послідовності дій, які необхідно зробити в цьому випадку, більшість подібних аварій закінчується смертельним результатом. Щоб отримати реальний шанс вибратися з потопаючої машини , необхідно діяти холоднокровно і рішуче.
Інструкція
1
згрупуються, схрестивши руки на плечах, щоб прикрити обличчя ліктями. Найближчою рукою схопитеся міцно за ремінь безпеки, щоб не пошкодити руки при сильному ударі об воду.
2
Відкрийте вікно якнайшвидше і спробуйте вибратися через нього назовні, якщо автомобіль ще перебуває на поверхні води. Не втрачайте ні секунди: повне занурення відбувається зазвичай протягом 1-2 хвилин. Відкривши вікно, ви вирівняєте тиск усередині автомобіля, і вам стане набагато легше вилізти назовні.
3
Візьміть будь-який важкий предмет і розбийте їм скло, якщо вікно заклинило і воно не відкривається. Бийте прямо в центр бокового скла і намагайтеся при ударі потрапляти в одне і те ж місце.
4
Чи не відстібати ремінь безпеки відразу. Він стане в нагоді вам в якості додаткового упору при штовханні двері, якщо відкрити вікно не вийшло. Якщо ремінь відсутня, тримайтеся міцно за бокову ручку дверей, щоб потік води, що проникає в машину через вікно, чи не відніс вас далеко від виходу.
5
Перевірте, чи відкритий замок. Але не намагайтеся відкрити двері до того, як вода повністю заповнить машину, оскільки через сильного тиску ви не зможете цього зробити, а тільки даремно витратите сили, які необхідно приберегти для плавання. Постарайтеся не панікувати. Зніміть з себе одяг, яка може перешкодити вам плисти. Намагайтеся дихати повільно і глибоко.
6
Відкрийте двері або вибийте вікно, звільнитеся від ременя безпеки і починайте вибиратися з машини . Опинившись зовні, відштовхніться ногами від машини і пливіть з усіх сил. Не здавайтеся, навіть у тому випадку, коли відчуєте, що повітря в легенях майже не залишилося.
7
Покличте допомогу після того, як виберетеся на берег. Огляньте себе уважно на предмет порізів, оскільки, вибираючись з автомобіля, ви могли поранитися, але не відчути болю через сильний викиду адреналіну в кров.