Як зібрати антену. Як зібрати тв онтену самому.

Все більше людей встановлюють у себе вдома супутникові антени, що забезпечують доступ до супутникового телебачення та супутникового інтернету. При цьому не завжди у замовників послуги є можливість викликати додому фахівця з установки антени, з різних причин. У цій статті ми розповімо, як встановити самостійно супутникову антену-тарілку без допомоги майстра.
Інструкція
1
Перевірте комплектацію антени і всіх її запчастин.
2
Візьміть дугу конвертородержателя і встановіть на обидва її кінця пластикові заглушки.
3
Потім за допомогою двох болтів прикріпіть до конвертородержателю металеву опору.
4
Тепер візьміть опромінювач (конвертер) і помістіть його між лівим і правим держателями і закріпіть тримачі з облучателем на дузі конвертородержателя, використовуючи два болта.
5
Виконавши вищевказані дії, візьміть два металевих хомута і встановіть їх в поворотний кронштейн. Зміцніть на кінцях кожного з хомутів по металевому затиску, а потім на кожен з кінців нагвинтіть по гайці з шайбою.
6
Візьміть два довгих болта і приєднайте до опори поворотний кронштейн. Усередині поворотного кронштейна помістіть дві розпірні втулки, по одній на кожен болт.
7
Тепер візьміть тарілку - це рефлектор антени. Закріпіть її на опорі, прикрутивши чотирма гвинтами і чотирма гайками із зворотного боку.
8
Прикріпіть до стіни міцними болтами металевий г-подібний кронштейн, на який буде кріпитися тарілка з конвертором.
9
В кронштейн вставте пластикову заглушку, а потім повністю зібрану тарілку за допомогою опори помістіть на кронштейн. Підкрутіть гайки поворотного кронштейна, а також підкрутіть гайки на хомутах.
10
Перевірте, наскільки легко тарілка повертається в різні боки. Збірка закінчена - можете підключати телебачення, налаштовувати антену і перевіряти якість прийому сигналу.