Як перейти у віконний режим.

Перейти в віконний режим запуску ігрового програми зазвичай потрібно через невеликий максимального дозволу екрану багатьох старих ігор. Ще однією причиною може стати небажання демонструвати зайнятість грою всім оточуючим. Як би там не було, рішення задачі є.
Вам знадобиться
  • - D3DWindower.
Інструкція
1
Виконайте запуск ігрового програми і натисніть одночасно функціональні клавіші Alt + Enter. Ця дія переводить більшість ігор у віконний режим відображення.
2
Знайдіть (або створіть) значок обраного додатка на робочому столі і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.
3
Виберіть пункт «Властивості» (Properties) і введіть значення window наприкінці повного шляху до виконуваного файлу програми. Збережіть зроблені зміни і перезапустіть програму. Використовуйте значення -full screen в повному шляху до виконуваного файлу програми для відновлення повноекранного відображення.
4
Розкрийте пункт "Налаштування" потрібного програми і знайдіть параметри відображення програми. Більшість сучасних ігор підтримують віконний режим відображення. Застосуйте прапорець на полі «Запускати в віконному режим е» і натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін.
5
Скачайте архів програми D3DWindower з інтернету і розпакуйте архів в ту ж папку на робочому столі.
6
Відкрийте програму і натисніть кнопку з символом «+» у верхній панелі інструментів вікна програми.
7
Вкажіть повний шлях до виконуваного файлу потрібного програми в діалоговому вікні та натисніть кнопку Open.
8
Викличте контекстне меню з'явилася в списку головного вікна програми кліком правої кнопки миші і вкажіть перший пункт.
9
Перейдіть на вкладку Direct Input діалогового вікна і застосуєте прапорці на полях Cursor Message, Cursor Clip, SetCursorPos і GetCursorPos.
10
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і вкажіть необхідний додаток у списку головного вікна програми D3DWindower.
11
Натисніть кнопку з символом трикутника у верхній панелі інструментів вікна програми і згорніть всі відкриті вікна.
12
Виконайте запуск потрібного ігрового програми в віконному режим е.
Зверніть увагу
Програма D3DWindower не русифікована.