Як записати відео на диск.

Сучасні DVD-програвачі підтримують найрізноманітніші формати відео і дозволяють переглядати компакт- диски , записані на комп'ютері. Завдяки наявності спеціальних програм користувачі ПК можуть самі компонувати і записувати DVD- диски з потрібними їм відеофайлами.
Інструкція
1
Для запису відеофайлів на диск скористайтеся програмою Ashampoo Burning Studio, вона дуже проста і зручна у використанні. Якщо ви хочете просто записати файли відео на диск без створення меню, запустіть програму, в віконці виберіть опцію «Записати файли і папки - Створити новий CD-DVD-Blu-ray диск».
2
Натисніть кнопку «Додати» і виберіть файли відео, які ви плануєте записати, звичайно це файли формату avi або mpeg. Вибравши файли, натисніть кнопку «Фініш». У нижній частині вікна ви побачите шкалу заповнення диска. Якщо залишилося вільне місце, ви можете додати нові файли, знову натиснувши кнопку «Додати».
3
Натисніть кнопку «Далі», вставте в дисковод DVD-диск. Після перевірки диска програмою натисніть кнопку «Запис». Вибрані вами файли відео будуть записані на диск. При відкритті диска в DVD-програвачі ви побачите список файлів і зможете вибрати для відтворення будь-якої з них.
4
Якщо ви хочете створити диск з відео у форматі DVD, скористайтеся опцією «Запис фільмів - створити відео DVD». Виберіть необхідні файли, вони можуть бути практично в будь-якому поширеному форматі і при записі автоматично перекодуються в формат DVD. Після додавання файлів виберіть у правій частині вікна варіант меню. В меню назви фільмів не редагуються і будуть відповідати назвам файлів. Вибравши меню, натисніть «Далі».
5
Вставте DVD-диск і натисніть кнопку «Запис». Слід враховувати, що перекодування відеофайлів у формат DVD займає багато часу, тому запис диска може тривати годину і більше, залежно від швидкодії комп'ютера.
6
Широко поширеною програмою для запису дисків є Nero різних версій. Останні версії, від дев'ятої і вище, досить «важкі», тому їх установка на комп'ютер може зайняти близько півгодини. Запустіть програму, виберіть у вікні «Запис даних». Натисніть кнопку «Додати», виберіть файли для запису. Натисніть кнопку «Запис», вставте DVD-диск. Після завершення запису з'явиться відповідне повідомлення.
7
В тому випадку, якщо ви хочете створити DVD-диск з красивим повноцінним меню, скористайтеся такими програмами, як Super DVD Creator і DVD-Lab Pro. Для оволодіння ними потрібно якийсь час, але результат того вартий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H3Pm6urp8uo
Улюблений фільм, мультфільм, цікаву передачу не хочеться стирати з пам'яті комп'ютера. Але й місця вони займають чимало. Тут постає дилема: залишити все як є, витрачати трафік інтернету або записати відео на диск і дивитися не тільки через комп'ютер, але і через будь-який програвач.
Вам знадобиться
  • - диск DVD-R;
  • - фільм в форматі .avi;
  • - комп'ютер;
  • - програма для запису дисків.
Інструкція
1
Приготуйте диск формату DVD-R. Вони програються плеєрами в рази краще, ніж DVD-RW (який більше підходить для збереження документації і фото).
2
Запам'ятайте адресу папки, в якій знаходиться підготовлений для запису файл. Це треба зробити для того, щоб потім швидко знайти його серед інших документів на комп'ютері. Ще раз переконаєтеся в тому, що файл у форматі .avi.
3
Самая часто зустрічається програма для запису - Nero Burning ROM. Якщо вона вже встановлена на комп'ютері, відкрийте її.
4
Вставте чистий диск в дисковод. У вікні, програми клікніть на напис «Створити диск з даними»> "Video CD/DVD". Щоб доріжки добре читалися плеєром, вони повинні якісно «пропалити». Для цього виберіть мінімальну швидкість запису. Натисніть «Старт пропалювання», дочекайтеся завершення запису.
5
Перевірте диск. Зробити це треба відразу на плеєрі, для якого призначена запис. На комп'ютері перевірка буде безглуздою, через великі можливостей мультимедіа-програвачів. Якщо на екрані з'явилося необхідне вам зображення, де звукова доріжка і якість зображення відповідають вихідному, значить, ви чудово впоралися з поставленим завданням.
6
Зустрічаються файли .avi розміром більше 2 ГБ. Якщо розмір вашого перевищує 2 ГБ, то програма Nero автоматично стане записувати його в форматі UDF. Тоді при відтворенні зображення буде зависати, або плеєр не зможе прочитати диск. Вирішити дану проблему можна, якщо примусово записати файл у форматі ISO.
7
Встановіть на комп'ютер програму Ashampoo Burning Studio 9. Відкрийте її. Запис відео треба проводити за допомогою вкладки «Експертні функції». Там виберіть пункт «Розширені настройки»> ISO9660 32 Joliet32. Обов'язково відзначте: «без UDF». Приємного перегляду!
Зверніть увагу
Уважно вибирайте розмір диска - відповідно до розміру записуваного файлу. Nero, звичайно, має функцію автоматичного стиснення файлів, але при цьому сильно втрачається і якість.
Корисна порада
Розрізняйте диски DVD-R, DVD + R (W), DVD-RW. Останні два види читаються малою кількістю програвачів. Для запису і перегляду фільмів найкраще підходить DVD-R. Щоб переконатися в правильності обраного диска, подивіться напис на його лицьовій стороні. Там повинна стояти маркування DVD-R.