Як прискорити роботу модему.

Незважаючи на те, що на сьогоднішній день комутований доступ в інтернет практично витіснений кабельним інтернетом, супутниковим інтернетом і ADSL, деякі по ряду причин досі виходять в мережу через звичайний модем. Такий спосіб доступу до інтернету має масу недоліків - і головним з них є низька швидкість з'єднання.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що у вас встановлені правильні драйвера для модему.
2
Потім налаштуйте за всіма правилами TCP/IP - в разі роботи з модемом для цієї мети краще всього використовувати програму iSpeed, яку нескладно знайти в Інтернеті.
3
Встановіть та запустіть програму, а потім почніть настройку. Вкладка «Settings» містить інформацію про вашу пропускної здатності і IP-адресі, у вкладці «Testing» ви можете протестувати продуктивність свого з'єднання. Якщо ви раптом зміните налаштування і втратите початкові, зайдіть у вкладку «History» - там зберігаються всі попередні зміни налаштувань програми.
4
Після настройки iSpeed відкрийте панель управління і зайдіть в настройки мережі і мережевих підключень. Налаштуйте протокол контролера віддаленого доступу (DialUp adapter).
5
Усуньте все bindings (прив'язки), а потім зайдіть в «додатково» і в пункті «Point to point IP» вкажіть «Yes» (так). Встановіть розмір пакета IP на автомат, відключіть «IPX Header Compression» і відмініть ведення логів.
6
Відкривши настройки TCP/IP, вибирайте протокол, який прив'язаний до контролера віддаленого доступу. Вимкніть розпізнавання DNS і WINS. В настройках з'єднання включите програмне стиснення. Всі ці дії прискорять вхід в мережу і вашу роботу в ній.
7
Модеми можуть працювати повільніше через перевантаженого кеша. Для цього виділіть на жорсткому диску додаткове місце для кешу, щоб його не перевантажували вхідні і вихідні з'єднання. Відкрийте файл SYSTEM.INI і створіть в ньому розділ [386Enh].
8
Пропишіть в розділі наступне: - Com1: Com1Irq4Buffer = 1024- Com2: Com2Irq3Buffer = 1024- Com3: Com3Irq4Buffer = 1024- Com4: Com4Irq3Buffer = 1024Ето виділить додаткову оперативну пам'ять на кеш модема.
9
Також для прискорення роботи модему ви можете перепрошити його оновленими протоколами або встановити кілька модемів, налаштувавши його відповідно до реквізитів провайдера, а також скористатися утилітами, які прискорюють з'єднання і фільтруючими трафік від реклами і занадто об'ємною непотрібної інформації.
Оператори стільникового зв'язку активно рекламують свій 3G-інтернет, проте користуватися ним за допомогою 3G-модема зазвичай незручно. В інтернеті досить багато способів і пропозицій щодо прискорення модемів 3G. Але наскільки вони ефективні?
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте модем 3G вдома, і вас не влаштовує швидкість інтернету, спробуйте поекспериментувати з розташуванням модема по відношенню до комп'ютера.
2
Ще один простий спосіб по збільшенню швидкості роботи 3G - модему 3G намотати дріт на модем, це трохи збільшить швидкість інтернету, але погіршить вид модему.
3
Якщо ви або ваші знайомі добре розбираєтеся в техніці, спробуйте подовжити внутрішню антену модема 3G.Для проведення цієї операції необхідно розкрити кришку модему, а значить, при використанні цього методу ви втратите гарантію на модем, але прискорите його роботу.
4
Якщо ви або ваші знайомі добре розбираєтеся в техніці, спробуйте подовжити внутрішню антену модема 3G.Для проведення цієї операції необхідно розкрити кришку модему, а значить, при використанні цього методу ви втратите гарантію на модем, але прискорите його роботу.
5
Залишається ще один спосіб прискорити роботу модему 3G - встановити спеціальну програму. Існують програми, які можуть прискорити з'єднання, оптимізуючи настройки модему та мережі. Наприклад, Speed Connect, My Proxy, Onspeed, Ashampoo Internet Accelerator. Такі програми стискають інформацію перед завантаженням сторінки в інтернеті і, відповідно, швидкість інтернету збільшується. Не поспішайте викидати свій 3G модем, адже завдяки грамотній настройці можна значно прискорити його роботу.