Як підвищити тонус судин.

Гіпотонія увазі під собою знижений тонус судин або знижене артеріальний тиск. Цей стан супроводжується тиском нижче, ніж 105 на 70. В такому випадку людина може відчувати запаморочення, слабкість, головні болі. При різкому зниженні тонус а судин можливі непритомність.
Інструкція
1
Почніть день з кружки міцного зеленого чаю. Цей чай підбадьорить вас анітрохи не гірше кави, але в цьому випадку анітрохи не зашкодить серцю.
2
Випийте 2 таблетки під назвою «Екстракт зеленого чаю» і половину таблетки аскорбінової кислоти.
3
Накапати 30 крапельок настойки женьшеню в стакан свіжого виноградного соку або звичайної чистої води. Потім випийте отриману рідину.
4
Візьміть 25 - 30 крапель лікарського засобу «Кордіаміну» і змішайте їх з однією чайною ложкою настоянки лимоннику. Потім випийте цю суміш і покладіть під язик таблетку гліцину.
5
Випийте одну чашечку кави, але при цьому пам'ятайте, що не варто ним захоплюватися. Три кухлі за день буде більш, ніж достатньою кількістю.
6
З'їжте невеликий шматочок солоного сиру. Адже сіль також допомагає підвищити тонус судин.
7
Використовуйте тонізуючі натуральні засоби, такі як: настойка елеутерококу, лимонника, левзеї, женьшеню. Приймайте їх по 20 або 30 крапель за 20 хвилин до вживання їжі, не більше трьох разів за день, попередньо розчинивши в чверті склянки води.
8
Прийміть з ранку контрастний душ. Це є хорошим способом для тренування кровоносних судин, а також для профілактики гіпотонії. При прийнятті душа чергуйте прохолодну і гарячу воду.
9
Спіть не менше 7 - 8 годин і починайте ранок з невеликого фізичного зарядки. Адже фізичні вправи зможуть поліпшити кровообіг у вашому організмі, а також зміцнити вашу серцево - судинну систему.
10
Випивайте достатню кількість води, особливо в жарку погоду. Артеріальний тиск знижується через недостатню рідини в організмі.
11
Зробіть енергійне розтирання і розминання м'язів ніг, а також попереково-крижового району та області живота. Увечері в положенні лежачи піднімайте ноги вище рівня розташування голови.
12
Зробіть точковий масаж. При цьому воздействуйте на точку, розташовану посередині між верхньою губою і носом.