Як чистити гланди. вилікувати наліт з гланд.

гланди в простолюдді називають піднебінні мигдалини. Вони виконують захисну функцію, оберігаючи організм від шкідливих мікробів. При запаленні їх колір змінюється з блідо-рожевого до яскраво-червоного. У важких випадках з'являється гнійний наліт, який необхідно видаляти щоб уникнути поширення інфекції.
Вам знадобиться
  • - фурацилін;
  • - шприц без голки;
  • - вата.
Інструкція
1
Якщо вас турбує першіння і сильний біль в горлі, в роті присутня неприємний присмак, а в гортані є відчуття чужорідного тіла, підійдіть до дзеркала і огляньте гланди . Всі перераховані симптоми, як правило, вказують на тонзиліт. При цьому захворюванні мигдалини покриті гнійним нальотом, який становить серйозну небезпеку для всього організму. Нерідкими ускладненнями тонзиліту є гайморит, артрит, ревматизм. Крім того, може порушитися робота серця і нирок. Тому видалення гнійних пробок є важливою процедурою, яка допомагає швидше оговтатися від хвороби.
2
Ретельно вимийте руки з милом. Процедура очищення гланд повинна проходити в максимальній чистоті, інакше є ризик занесення інфекції і розвитку серйозних ускладнень.
3
Подрібніть таблетку фурациліну і розчиніть порошок у половині склянки теплої води. Ретельно перемішайте рідину, після чого процідіть її через марлю. Змочіть в отриманому розчині невеликий шматочок вати і протріть їм запалені мигдалини. Проводите процедуру перед дзеркалом, щоб бачити гнійні вогнища. Протирайте мигдалини кілька разів, поки весь наліт НЕ буде змито. Щоразу використовуйте новий ватний кульку, змочену в розчині фурациліну. Намагайтеся виконувати процедуру якомога акуратніше, при сильних больових відчуттях припиніть промивання.
4
Ідеальним способом видалення гнійного нальоту є промивання гланд під струменем дезинфікуючого розчину. Однак для проведення цієї процедури вам буде потрібно помічник. Наберіть в шприц 5 мл приготований розчин фурациліну і широко відкрийте рот так, щоб у промиваючого був хороший огляд. Затримайте дихання в той час як помічник натисне на поршень шприца і направить струмінь рідини на ваші гланди .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aiFZOF6rS8Y