Як вирівнювати внутрішні кути. Як вирівняти кути прямими.

Оздоблювальні роботи - остаточний етап будь-якого будівництва або ремонту. Вирівнювання кутів - обов'язкова операція при шпаклюванні стін і стель. Чим якісніше ці роботи виконані, тим менше проблем виникне при установці стельових і підлогових плінтусів, тим більш естетично виглядатиме приміщення
Вам знадобиться
  • - шпаклівка: чорнова і фінішна;
  • - грунтовка;
  • - арміровочная стрічка;
  • - кутовий шпатель;
  • - широкий 100 мм і 250 мм шпатель;
Інструкція
1
Наріжте арміровочную стрічку на шматки потрібної довжини. Зволожите широкий шпатель і при його допомозі нанесіть шпаклівку на обидві сторони внутрішнього кута. Слідкуйте, щоб поверхня була вкрита відносно рівномірно, але при цьому дуже тонких ділянок та ділянок з товщиною, що перевищує ліміт міцності, не було. З кожного боку захоплення площі повинен бути близько 5 см.
2
армировочной стрічку швидко опустіть у відро з водою, зігніть уздовж навпіл. Накладіть її на кут симетрично і трохи втисніть в шпаклівку. Притримуючи верхній кінець, іншою рукою проведіть по стрічці, що ущільнити і вирівняти її.
3
Знову зволожите широкий 10-сантиметровий шпатель і проведіть їм зверху вниз спочатку по одній стороні кута, потім по іншій. Край шпателя тримаєте максимально близько до згину, але намагайтеся не пошкодити арміровочную стрічку. Зусилля, з яким ви давите повинно бути достатнім, щоб видавити зайву шпаклівку з-під стрічки. Сухим шпателем зачистите поверхню кута, щоб не залишилося ніяких напливів або нерівностей.
4
Коли шпаклівка висохне, тим же сухим шпателем акуратно приберіть залишилися нерівності. Не використовуйте для зачистки шліфувальну сітку або наждачний папір. Ви маєте всі шанси пошкодити стрічку. Повторюйте нанесення шпаклівки та зачистку доти, поки кут не стане ідеально рівним.
5
При нанесенні останнього шару використовуйте кутовий і дуже широкий 25-сантиметровий шпатель. Після нанесення свіжого шару проведіть кутовим шпателем по її поверхні, щільно притискаючи до обох сторін. Потім широким шпателем розподіліть шпаклівку великим ділянці, захоплюючи 15-25 см уздовж стіни. Якщо виходить легке рифлення, то його можна прибрати тонким шаром фінішної шпаклівки, ведучи широкий шпатель вздовж хвиль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PJnjg0aY7uI