Як різати шпалери. Як правильно нарізати шпалери з малюнком.

Перед тим як наклеїти нові шпалери на стіни, необхідно ретельно підготувати їх до цього процес. Підготовка шпалер зводиться до обрізання їх крайок і нарізці полотнищ необхідної довжини. Так як же правильно різати шпалери ?
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Перед нарізкою шпалер необхідно розсортувати рулони по відтінкам - темніші слід наклеювати на стіни, розташовані навпроти вікон, світліші - на стіни з вікнами. Для визначення відтінку і однотонність прокраски необхідно трохи розкачати рулон. Шпалери з неоднорідною прокраска слід наклеювати на малоосвітлених стіни.
2
Визначте тип ваших шпалер. Слід знати, що лінкруст, полівінілхлоридні плівки на паперовій і тканинній основі, а також тиснені і Широкорулонниє шпалери наклеюються впритул. У цьому випадку кромки рулонів необхідно буде обрізати з двох сторон.Простие паперові шпалери середньої щільності зазвичай наклеюються внахлест. Для цього виду шпалер досить обрізати кромку тільки з одного боку. Встаньте лицем до вікна. Слід врахувати, що для обклеювання правої від вас стіни кромка рулону повинні бути обрізані з лівої сторони, а для обробки лівої - з правого. Рулони, використовувані для обклеювання стін з віконними прорізами і протилежних їм поверхонь, можна обрізати з будь-якого боку.
3
Для обрізання кромки шпалер сядьте на стілець, випряміть і витягніть вперед ноги. Додайте рулон на ступнях. Поступово перемотуючи рулон, обріжте потрібну сторону шпалер по наміченої лінії за допомогою гострого ножа.
4
Застелите підлогу поліетиленовою плівкою або картоном, щоб не забруднити шпалери . Наріжте рулон на полотнища потрібної довжини. При цьому слід врахувати, що довжина полотнищ повинна братися з запасом 5-10 см. Для поєднання малюнка рекомендується розмотати кілька рулонів на необхідну довжину і поєднати їх візерунок. Відріжте зайві кінці. Укладіть відрізані шматки один на одного і притисніть їх яким-небудь вантажем. Наріжте полотнища вивіреного розміру. Обрізати полотно слід строго під прямим кутом. Скачайте підготовлені шматки в рулони або складіть у стопки. Обрізки шпалер можна використовувати для обклеювання стін над віконними і дверними отворами.