Як скопіювати повідомлення. Як скопіювати переписку.

Комп'ютер та інтернет покликані полегшити і прискорити обмін інформацією між людьми. Якщо ви хочете процитувати власне повідомлення або висловлювання іншого користувача, вам потрібно його скопіювати. Для здійснення цієї операції існує декілька методів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • Відкритий форум або чат.
Інструкція
1
Виділіть все повідомлення або частину, яку хочете процитувати. Для цього можете використовувати курсор або поєднання "shift - клавіша-стрілка". Далі натисніть разом клавіші "Ctrl C", фрагмент автоматично надійде в буфер обміну. Можете натиснути клавішу «Властивості» поруч з правим "Alt" і в меню вибрати команду «Копіювати» .Може цю ж операцію проробити і мишкою. Натисніть на виділеній ділянці праву кнопку і виберіть команду «Скопіювати».
2
Відкрийте вікно чату, форуму чи іншої програми, де хочете вставити скопійоване повідомлення. Затисніть комбінацію "Ctrl V" або клавішу «Властивості» і команду «Вставити» .Для роботи мишею натисніть праву кнопку і виберіть команду «Вставити».
3
Якщо хочете оформити цитату, то помістіть фрагмент замість «Тексту цитати» в коді на ілюстрації.
Зверніть увагу
Форум або чат повинні підтримувати HTML-кодування.
Повідомлення на мобільному телефоні інколи представляють собою важливу переписку, яку було б непогано зберегти у себе на комп'ютері або навіть роздрукувати. Не кожен телефон дозволяє зробити це, але власники iPhone можуть спробувати один з варіантів.
Інструкція
1
Якщо ваш iPhone без джейлбрейка, то існує тільки один варіант скопіювати SMS на комп'ютер. Зробіть скріншоти екрану з повідомленнями (одночасне натискання кнопки Power і Home), а потім перенесіть їх на комп'ютер. Це не найзручніший спосіб, особливо, якщо потрібно скопіювати велику кількість повідомлень.
2
Для телефонів з джейлбрейком є спосіб поцікавіше, хоча потрібно завантажити і встановити дві програми, щоб досягти мети. Першу програму DiscAid можна завантажити за адресою http://www.digidna.net/products/diskaid, а другу SQLite Database Browser за адресою http://sourceforge.net/projects/sqlitebrowser/files/sqlitebrowser/1.3.
3
Встановивши обидві програми, підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB кабелю, запустіть DiscAid і відкрийте папку Root Folder.
4
Відкрийте по черзі папки User, Library, SMS і клацніть на файлі sms.db.
5
Натисніть кнопку Copy to PC, щоб зберегти файл на комп'ютері. Якщо у вас Mac, то кнопка буде, відповідно, Copy to Mac.
6
Як ви вже здогадалися, то в скопійованому раніше файлі містяться ваші SMS, і щоб привести їх в прийнятний для читання вигляд, потрібно переконвертувати цей файл в читаний формат. Для цього відкрийте SQLite Database Browser і завантажте в програму файл sms.db.
7
Виберіть меню File - Export - Table as CSV file.
8
Виберіть розділ Message і натисніть кнопку Export.
9
Вкажіть місце на комп'ютері, куди слід зберегти готовий файл. До назви файлу потрібно додати розширення csv, щоб файл визначився як таблиця Excel.
10
Тепер можна відкрити вийшов файл, і прочитати свої повідомлення на комп'ютері.