Як познайомити маму з хлопцем. Як познайомити мама з зі своїм хлопцем.

Прийшов час знайомити свого хлопця з мамою? Такий відповідальний і важливий момент для двох найближчих для вас людей слід ретельно спланувати і підготувати, щоб вони швидко знайшли спільну мову, і ваша мама обов'язково підтримала ваш вибір.
Інструкція
1
Не варто поспішати зі знайомством. До нього може бути не готова як ваша мама, так і ваш хлопець. Адже небажання саме зараз входити у вашу сім'ю може вказати не стільки на несерйозності його почуттів до вас, скільки на вашу квапливість швидше «уярмити» чоловіка.
2
Якщо ж хлопець сам почав проявляти ініціативу, якщо він став «своїм» у вашому житті і сам хоче подружитися з майбутньою тещею, настав час поговорити з батьками. Повідомте їм, що у вас з'явився коханий, дайте відповідь на всі їх питання про нього. Дайте їм час все обдумати, звикнути до цієї думки. Через кілька днів, коли мама перестане хвилюватися і відчувати стрес з приводу того, що дочка вже подорослішала, починайте планувати їх знайомство.
3
Особливу увагу необхідно приділити вашій різниці у віці з хлопцем . Майте на увазі, що батьки з великим дружелюбністю поставляться до вашого ровеснику. Якщо ваш коханий значно старше або багато молодше вас, у ваших батьків, швидше за все, це викличе невдоволення. Підготуйте їх, приведіть свої аргументи на користь свого вибору, робіть акцент на його достоїнствах, добробуті та інших позитивних моментах. Про вік при першій зустрічі, мабуть, можна й не згадувати.
4
Підготуйте до знайомства і свого хлопця. Бажано, щоб він приблизно знав теми, на які він може підтримати розмову з вашою мамою. Краще, якщо він буде виглядати акуратно, прийде не з порожніми руками, одягне класичний костюм або вигладжену сорочку й штани. Якщо ваш хлопець «прикрашений» пірсингом або татуюваннями, а батьки - прихильники традиційної зовнішності, будьте готові до того, що знайти спільну мову їм буде досить важко. Але, щоб згладити перше враження, попросіть вашого кавалера, наприклад, одягнутися більш просто і вести себе менш екстравагантно.
5
Ваша поведінка буде грати не останню роль при знайомстві хлопця з мамою. Під час знайомства будьте готові до всього: до розпитувань мами про плани хлопця, до незграбним паузам, до неприхованого невдоволення або, навпаки, зайвої захопленості батьків і т.д. Намагайтеся згладжувати гострі кути. Міняйте тему, якщо вона комусь не припала до душі, включайте всю свою чарівність і гумор. Хоча це і важлива подія, все ж це тільки перша зустріч, а не сватання. Навіть якщо ваш обранець не припав до душі мамі, зустрічатися з ним далі чи ні - вирішувати тільки вам.