Як знайти клієнтів рекламному агентству.

Рекламний бізнес - один з найцікавіших, але водночас і важких напрямків. Однак знайти нових клієнтів не так складно, набагато важче утримати їх і перевести в подальшому в категорію постійних.
Інструкція
1
Рекламне агентство - особливий вид бізнесу. Вирішивши працювати в даному сегменті ринку, необхідно пам'ятати про високу конкуренцію, змушує постійно придумувати все нові способи власного позиціонування, залучення й утримання клієнтів . Щоб знайти нових клієнтів , перш за все необхідно чітко уявляти, які послуги може запропонувати агентство і ким вони можуть бути найбільш затребувані.
2
Перш за все необхідно визначитися, є мул у агентства уподобання за видами бізнесу (наприклад будівництво, ресторани, IT). Після цього потрібно вирішити, на які бюджети і терміни вони орієнтується: короткочасні промо-проекти, довгострокові рекламні кампанії, разові роботи по створенню рекламних матеріалів і т.д. Залежно від цього можна буде скласти портрет потенційного клієнта. Наприклад, невеликі бюджети і обсяги робіт звичайно потрібні різним стартапам, довгострокові проекти частіше замовляють успішні компанії, а напередодні великих виставок майже всім потрібна розробка рекламних матеріалів для роздачі відвідувачам.
3
Визначившись з видом діяльності і бажаним бюджетом, можна приступати до безпосереднього пошуку. Для цього підійде звичайна пошукова система. Вводите узагальнене позначення потенційного клієнта, наприклад: міні-готелі Москви, ресторани Москви, веб-студії і т.д. Далі буде потрібно переглянути всі результати і сформувати базу контактів, яку можна передавати на обробку менеджеру з продажу.
4
Ще одним хорошим способом пошуку клієнтів для рекламного агентства є різні партнерські програми. Однією з найбільш ефективних варіантів подібного співробітництва є робота рекламного агентства в парі з веб-студією: внаслідок клієнту пропонується комплексне рішення його завдань за вигідною ціною, що практично завжди отримує схвалення.
У Росії поступово змінюється ставлення до страхових агентів, як до людей, що нав'язує нікому не потрібні послуги. Наша країна поступово переходить до західних стандартів страхування , де майже у кожної фізичної особи або компанії є особистий страховий агент. Як же почати працювати в якості страхового агента і сформувати клієнтську базу?
Інструкція
1
Визначте, за якими критеріями ви будете вибирати «своїх» клієнтів, в залежності від виду страхування , яким ви плануєте займатися. Обов'язково зберіть всю необхідну інформацію про реальний стан справ у страхуванні у вашому регіоні.
2
Додайте рекламні оголошення про послуги страхування в ЗМІ. Узгодьте їх зміст зі страховою компанією, чиї інтереси ви представляєте. Зайдіть на сайт www.24com.ru, який надає послуги початківцям страховим агентам з пошуку клієнтів.
3
Замовте фахівцям в рекламному агентстві буклети, листівки, календарики (або створіть їх самостійно). Зверніться в службу доставки для того щоб вони допомогли вам з поширенням реклами по організаціям та житловим будинкам. Замовте і візитки, щоб гідно представляти інтереси своєї компанії.
4
Зверніться до родичів і друзів з пропозиціями про страхування. Якщо хтось із них зацікавиться вашою пропозицією і підпише з вами страховий договір, обов'язково попросіть рекомендувати вас і іншим близьким і знайомим людям.
5
Спробуйте пошукати клієнтів методом «холодних дзвінків». Іншими словами, відкрийте телефонний довідник і дзвоніть по всіх номерах телефонів, власники яких представляють для вас інтерес. Перед цим обов'язково заготуйте приблизний сценарій спілкування по телефону. Ваша пропозиція має бути коротким, максимально інформативним, ненав'язливим.
6
Станьте помічником у досвідченого страхового агента, який в силу своєї зайнятості не може вже працювати з усіма клієнтами. Якщо вам пощастить, то він поділитися з вами даними зі своєї бази по клієнтам (звичайно, не самим перспективними).
7
Якщо ви займаєтеся автострахуванням, спробуйте домовитися з співробітниками ГИБДД про надання ними оперативних відомостей про осіб, які не мають страховки на момент їх інспекції.