Як намалювати морську зірку.

Малювання допомагає розвинути дуже багато навичок, а також є відмінним способом розслабитися. Особливо корисно зображувати предмети, пов'язані з морською тематикою: вони відмінно налаштовують на думки про відпочинок і безтурботності. Найпростіше починати з простих і симетричних фігур, наприклад, морської зірки. Навчитися зображувати її дуже просто.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до малювання морської зірки, уважно розгляньте фотографії та ілюстрації з їх зображенням. Зверніть увагу на кількість променів, забарвлення, розміри і особливості фактури. Постарайтеся запам'ятати, як виглядає морська зірка у воді і на суші.
2
Визначте, скільки променів буде у морської зірки. Щоб вони вийшли рівними і симетричними, на початку можна намітити їх осі. Для цього простим олівцем проведіть кілька ліній, що перетинаються один з одним. Якщо ви вирішили намалювати морську зірку з непарною кількістю променів, одну з ліній можна акуратно стерти гумкою.
3
Починайте малювати контури променів. Для цього подумки відзначте точку між двома осями, трохи вище місця схрещення всіх осей і проведіть з неї до вершини лінію. Пам'ятайте, що у морської зірки промені можуть бути нерівними, горбистими або навіть загинаються. Прорисуйте таким чином всі промені, роблячи їх сужающимися у вершин.
4
Після того як контур морської зірки буде намальований, можна приступати до промальовуванні її фактури. Морські зірки можуть бути гладкими, горбистими, лускатими або ніздрюватого. На перших етапах найпростіше буде освоїти гладку або лускату фактуру. Для промальовування поверхні наносите на контур напівкруглі або незграбні лусочки. Зверніть увагу, що у підстави променів вони більші, а до кінців зменшуються в розмірах.
5
Останнім етапом у малюванні морської зірки є її розфарбовування. Не забувайте, що для додання зображенню максимальної реалістичності необхідно стежити за правильним розташуванням світла і тіні, а також за колірними переходами. Визначте, з якого боку буде знаходитися уявний джерело світла - ця частина повинна бути світлішою, на ній можуть бути навіть відблиски. Протилежну сторону зафарбовуйте більш темним відтінком. Додатково можна нанести акуратну штрихування - це зробить зображення об'ємним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I3bRP-Umc7s