Як намалювати неіснуючу тварину.

Малювання - відмінний спосіб розвитку уяви. Адже художникам періодично доводиться зображати те, чого вони не бачили наяву. Розвинути в собі цю здатність можна за допомогою простого вправи: малювання неіснуючого тварини.
Інструкція
1
Намалювати неіснуюче тварина не так складно. Головне - зуміти чітко представити його собі і запам'ятати всі деталі. Починати розвивати уяву можна з компілювання: подумки складати тварина , частини тіла якого належать різним видам: голова коня, тіло лева, лапи курки і т.д. З кожним разом уяву ставатиме все більш слухняним і чуйним, створюючи образи без додаткових зусиль. Після того, як ви навчитеся створювати збірні образи, можна переходити до зображення «тематичних» видів тварин: наприклад, що живуть на інших планетах, в казках і т.д.
2
Починайте малювати неіснуюче тварина з голови. З особливою увагою поставтеся до місця її з'єднання з тілом - оскільки воно належить іншому виду, перехід не може бути стандартним. Спробуйте різні варіанти: додаткові складки шкіри, кут нахилу шиї, її довжину. Приступаючи до зображення тіла неіснуючого тварини, не бійтеся експериментувати: замініть шерсть на пір'я, змініть забарвлення. Особливу увагу зверніть на лапи: спробуйте розмістити їх трохи інакше, ніж вони розташовані звичайно. Змінивши кут суглобів, можна змінити поставу і характер тварини: воно може стати гордим, агресивним, величним і т.д.
3
У перший час найкраще користуватися простим олівцем: на цьому етапі важливо навчитися створювати загальний вигляд, що не прорисовуючи деталі. Спостерігайте за звичайними тваринами, вчіться запам'ятовувати особливості їх поз і рухів. Коли ви навчитеся впевнено і без зусиль створювати в уяві і переносити на папір образи неіснуючих тварин, можна ускладнювати завдання: почати малювати їх кольоровими олівцями або фарбами. Це допоможе навчитися більш реалістично зображати фактуру: шкіру, шерсть, копита, крила і т.д.