Новорічний плакат: Як намалювати самостійно.

Новий рік - особливе свято. Тому до його зустрічі варто готуватися особливо ретельно: продумати меню, наряди, прикраса приміщення. Новорічний плакат - простий і ефективний спосіб надати святкового вигляду і квартирі, і офісу.
Вам знадобиться
  • Ватман, кольорові олівці чи фломастери, фарби, ножиці, мішура або блискітки для прикраси.
Інструкція
1
Намалювати новорічний плакат під силу кожному. Головне - визначити ідею і вирішити, що ви хочете зобразити. Перш за все потрібно подумки розділити простір аркуша на зони, в яких розміщуватимуться текст і зображення. Починати найпростіше з написання букв. Найпростіше попередньо нанести їх контури простим олівцем, а потім акуратно зафарбувати. Якщо необхідно, щоб букви були написані ідеально рівно, можна також накреслити тонкі лінії-розмітки, щоб акуратно вписати між ними слова. Якщо ви плануєте розташувати текст півколом, можна скористатися транспортиром.
2
На новорічному плакат е можна малювати все, що пов'язано із зимою, святковою тематикою (ялинові гілки, ялинкові іграшки, серпантин) або символікою наступаючого року. Не прагніть заповнити малюнками все простір плакат а: він може стати візуально перевантаженим. Перш ніж починати малювати, можна потренуватися на чернетках. Або ж, як і у випадку з буквами, попередньо нанести контури малюнків. В крайньому випадку малюнки можна замінити аплікацією: просто виріжте з журналів відповідні зображення і наклейте їх на новорічний плакат .
3
Щоб новорічний плакат виглядав закінченим, необхідно його декорувати. Якщо ви використовували звичайну білу папір, що залишилися на плакат е вільні ділянки краще тонувати. Зробити це можна, використовуючи штрихування кольоровими олівцями або акварельні фарби. А якщо потрібно домогтися ніжних тонів і плавних колірних переходів, варто вдатися з перевіреного способу: акуратно зішкребти лезом крихту з грифелей кольорових олівців, вмочити в неї вату та обережними рухами зафарбувати потрібні ділянки. Для того, щоб зробити плакат ще більш ошатним, можна прикрасити його, наклеївши блискітки, мішуру або серпантин.