Як звільнити пам'ять смартфона. Як поістіть пам'ять на смартфоні.

Більшість сучасних смартфонів поставляється або з значним об'ємом внутрішньої пам'яті, або надають можливість її розширення за рахунок карт пам'яті. Для максимізації вільної пам'яті смартфона потрібно виконати кілька простих кроків.
Інструкція
1
Насамперед видаліть всі файли з пам'яті смартфона вручну. Відкрийте менеджер файлів і видаліть всі ті файли, які займають вільне місце в пам'яті телефону, а також деінсталюйте програми. Виконавши цей крок, синхронізуйте апарат з комп'ютером.
2
Все необхідне для синхронізації смартфона з комп'ютером, а саме, дата-кабель і диск з драйверами, можна знайти в комплектації апарату. В іншому випадку, необхідно замовити дата-кабель з офіційного сайту виробника або купити в магазині стільникового техніці. На сайті виробника ви також зможете знайти драйвера, необхідні для підключення телефону до комп'ютера. Встановіть їх, після чого підключіть смартфон до ПК, використовуючи дата-кабель. Для коректної синхронізації необхідно здійснення дій саме в цій послідовності.
3
Запустіть програмне забезпечення для синхронізації і видаліть всі файли, які не є системними. Використовуйте спеціальні кнопки видалення або просто виділяйте файли і натискайте delete.
4
Вийміть карту пам'яті з смартфона і вставте її в картрідер. Підключіть картрідер до комп'ютера, після чого або відформатуйте карту пам'яті або просто видаліть з неї всі файли. Перед видаленням бажано налаштувати властивості папки таким чином, що приховані та системні файли будуть видні. Після цього вставте карту пам'яті назад в смартфон.
5
Ви також можете використовувати спеціальний код обнулення прошивки. У цьому випадку вам потрібно перейти на сайт виробника і знайти контакти служби технічної підтримки або адресу найближчого авторизованого сервіс-центру. Зв'яжіться з представником компанії і запросіть код обнулення прошивки, надавши IMEI-номер апарата. Майте на увазі, що використання коду обнулення прошивки повністю зітре всі дані, що зберігаються на вашому смартфоні і не є системними, тобто поверне його до заводського стану.