Як увійти в сервісний режим.

Практично всі сучасні пристрої дозволяють використовувати сервісний режим. Розглянемо його на прикладі моніторів, в яких є можливість користувачеві самостійно виробляти регулювання зображення за допомогою сервісного режиму. Для цього на їх корпусах розташовуються органи управління.
Вам знадобиться
  • Інструкція виробника монітора для сервісних центрів.
Інструкція
1
Для входу в меню сервісного режиму необхідно відключити живлення монітора.
2
Потім натисніть кнопку MENU на панелі монітора і включити його. Протягом декількох секунд чекайте, не відпускаючи кнопки, поки на моніторі не відобразиться службова напис про відкриття службового блоку або меню.
3
Заходьте в меню і виробляєте необхідні настройки, звіряючись з інструкцією для сервісних центрів. Кожен виробник встановлює свої способи входу в службові режими, однак для більшості саме цей метод є найбільш часто іспользуемим.Может знадобитися інша комбінація і алгоритм запуску. Більш докладно про це можна дізнатися в сервісній документації на кожну модель.
Зверніть увагу
З сервісного режиму моніторів доступні дії, що класифікуються як оборотні, труднообратімим, і незворотні. Іншими словами, некваліфікована регулювання може привести до поломки монітора без можливості відновлення.
Корисна порада
Щоб розрядилися всі конденсатори в ланцюгах харчування монітора, вимикання найкраще робити за допомогою штепсельної вилки.