Як створити будівельну організацію.

Ринок будівельних і оздоблювальних послуг постійно розширюється. Будівництво - одна з найбільш затребуваних робіт, якої потребує сучасний споживач. У зв'язку з чим, даний бізнес є досить перспективним і прибутковим, багато підприємців починають саме з нього.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити будівельну організацію , насамперед, зареєструйте юридична особа. Для цього потрібно здати в реєстраційний орган пакет документів: - заяву, - установчі документи, - квитанцію про сплату державного мита за реєстрацію юридичної особи, - довідку про відкриття накопичувального рахунку, якщо ви плануєте створити товариство з обмеженою відповідальністю.
2
Коли ви здасте пакет документів на реєстрацію, вам видадуть розписку в отриманні. Через п'ять днів, а саме стільки триває реєстрація юридичної особи, ви можете отримати свідоцтво про державну реєстрацію. У тому ж податковому органі вам видадуть свідоцтво про постановку на податковий облік.
3
З 2010 року будівельна діяльність не підлягає ліцензуванню. Проте відповідно до законодавства здійснювати будівництво об'єктів нерухомості можуть компанії, які мають допуск саморегулівної організації (СРО). Для вступу в таку організацію вам потрібно надати пакет установчих документів і заяву. Термін розгляду заявки становить 30 робочих днів.
4
Врахуйте, що будівельний бізнес вимагає високого професійного рівня працівників. Кожна деталь буде мати значення для іміджу та розвитку вашої компанії, адже найкраща реклама роботи - це отримання позитивних відгуків клієнтів, які допоможуть знайти нових замовників. Якщо ви збираєтеся взяти на роботу будівельників з країн СНД, але зверніть увагу, що вони повинні бути відповідним чином оформлені в міграційній службі.
5
Укладіть договори з постачальниками будівельних матеріалів на умовах постійної співпраці. В такому випадку ви отримаєте знижки, прийнятну ціну на матеріали або відсоток від реалізації. Вибирайте постачальників з великим асортиментом будівельних матеріалів, високою якістю і послугами доставки, щоб скоротити транспортні витрати.
6
Конкуренція на будівельному ринку досить висока. Будівельна компанія для того, щоб швидко впровадитися на ринок, повинна запропонувати сучасні технології і нові будівельні матеріали. Постійний аналіз цього ринку дозволить вам крокувати в ногу з часом.