Як збільшити станову тягу. Як правильно робити станову тягу.

Станова тяга - одне з найважчих і найнебезпечніших вправ зі штангою. Багатьом атлетам потрібно збільшити вагу жене штанги, оскільки їм не вистачає приросту м'язової маси або потрібно показати хороший результат на змаганнях.
Вам знадобиться
  • - тренажерний зал;
  • - штанга;
  • - млинці;
  • - пояс;
  • - ремені;
  • - плінти.
Інструкція
1
Виконуйте дану вправу з грамотною технікою. Перш за все, дотримуйтесь правильне положення рук, ніг і спини при становій тязі. Всі частини тіла повинні підніматися і опускатися одночасно, без ривків. Тримайте спину прямо і жорстко. Трохи відводите плечі назад в кінцевій траєкторії руху. Користуйтеся пасками і важкоатлетичним поясом, щоб уберегти себе від травм.
2
Збільшуйте вага снаряда від сету до сету. Під час самого тренінгу додавайте по 5-10 кг кожен підхід. Звичайно, все залежить від вашої початкової підготовки. Намагайтеся все одно по можливості підвищувати вагу, при цьому, не перевантажуючи спину.
3
Додавайте млинці до штанги щотижня. Це запорука успіху збільшення ваги в становій тязі. Звичайно, неможливо це робити постійно. Припустимо, ви збільшили за тиждень робоча вага на 5 кг. Через сім днів зробіть те ж саме. Виконуйте це доти, поки вага не стане максимальним. Потім почніть все спочатку, збільшивши первісний показник на 10 кг. Такий цикл буде являти собою піраміду.
4
Виконуйте станову тягу з плинтов. Це ефективне додаткове вправу для підвищення ваги на снаряді. Плінти являють собою невисокі тумби, на яких ставиться штанга. Додайте до свого максимального вазі 30-40 кг і тренуйтеся з ним, роблячи тягу з тумб. Кількість підходів і раз - не менше 5-6. Ця вправа дозволить в майбутньому штурмувати більш серйозні ваги.
5
Утримуйте штангу в статичному положенні. Зробіть снаряд не більше ніж в 50-70 кг. Візьміть його в руки широким хватом і поставте широко ноги. Відхиліть спину трохи назад. Тримайте штангу в руках до тих пір, поки зап'ястя самі не разомкнуться і вона не впаде на підлогу. Дана вправа відмінно зміцнює зап'ястя, передпліччя і спину. Все це створить грунт для збільшення ваги в становій тязі.