Як поліпшити якість малюнка.

Якість знімків залежить, в основному від технічних характеристик фотоапарата і від рівня освітленості об'єкта. На щастя, дуже багато похибки зйомки - шум, розмиті краю, занадто темний фон і ін. - Можна усунути за допомогою Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення і зробіть його копію сполучення клавіш Ctrl + C.
2
Уважно подивіться на знімок - кидаються в очі нечіткі контури і недостатнє освітлення. Відкрийте меню Image («Зображення»), потім Adjustments («Коригування») і Levels («Рівні»). Рухайте позунок чорного кольору вправо, а білого - вліво, щоб домогтися більшої виразності картинки.
3
Продублируйте цей шар Ctrl + J. У тому ж списку Adjustments меню Image вибирайте нову команду Photo Filter («Фотофільтр». В даному випадку найбільш підходящим буде Warming Filter (85). Для кожного конкретного знімка потрібно підбирати свій фільтр.
4
Тепер потрібно позбутися розмитості країв. Знову зробіть копію шару. В меню Filter («Фільтр») зайдіть в групу Other («Інші») і знайдіть інструмент High Pass («Високий прохід»). Встановіть значення Radius таким, щоб контури зображення лише злегка вгадувалися. В даному випадку радіус = 5 пікселів. Поставте режим накладення Overlay («Поверх») і Opacity («Непрозорість») 70%. Злийте шари сполучення клавіш Ctrl + E.
5
Якщо ваш знімок зроблений при недостатньому освітленні, в результаті фотографія може бути зіпсована колірним і світловим шумом. У Adobe Photoshop є кілька інструментів, за допомогою яких ви можете цей шум придушити. В меню Filter в групі Blur («Розмиття») вибирайте інструмент Surface Blur («Розмиття по поверхні»). Вибирайте Threshold («Вплив») і радіус таким чином, щоб розмити кольоровий «сніг», не пошкодивши при цьому основного зображення.
6
У тій же групі є схожий інструмент зі схожими настройками: Smart Blur («Розумне розмиття»). У вікні перегляду ви можете спостерігати, як змінюється зображення при зміні параметрів Radius і Threshold.
7
У групі Noise вибирайте Reduce Noise. Якщо ви встановите перемикач Advanced («Подробности»), зможете видаляти шум в колірних каналах по черзі. Це дає можливість більш тонкої корекції зображення.