Як вибрати електричну варильну поверхню.

Електричні варильні поверхні відрізняються своєю безпекою, тому в них немає відкритого вогню. При їх використанні не спалюється кисень. Поверхность без виступаючих елементів набагато простіше підтримувати в чистоті. Для електричних варильних поверхонь використовуєте посуд з рівним, товстим дном.
Інструкція
1
Оберіть тип установки варильної поверхні. Можна розмістити над духовою шафою або окремо від неї. Якщо ви вибираєте перший традиційний варіант розміщення, тоді можна зупинитися на залежною варильної поверхні. До неї за спеціальними таблицями підбирається духову шафу. При такому розміщенні панель управління загальна і знаходиться на духовій шафі, а на вручений поверхні елементів управління немає. Якщо ви розміщуєте варильну поверхню і духову шафу окремо, тоді вам потрібна незалежна поверхню зі своєю панеллю керування.
2
Визначте скільки конфорок ви хочете. При незалежному типі установки з'являється можливість вибору типу конфорок і їх кількості. Вибір залежить від ваших уподобань і габаритів кухні. Можливі варіанти конфорок овальної форми, для страв азіатської кухні WOK, вбудований гриль.
3
Оберіть, з якого матеріалу ви хочете нагрівальні елементи: нержавіюча сталь, склокераміка, емаль, загартоване скло, чавун. Але в основному, електричні варильні поверхні представлені з чавуну або склокераміки. Чавунні варильні поверхні, виглядають як традиційні конфорки з відомими всім недоліками - повільно нагрівається (близько 1 хвилини) і повільно остигає.
4
Ознайомтеся з багатим вибором нагрівальних елементів склокерамічних поверхонь: - рапідние конфорки - швидко нагрівається до червоного спіраль (до 12 сек), що дає дуже високу температуру; - галогенові конфорки - тут до спіралі додається галогенова лампа, що світить яскраво-червоним світлом і виділяє велику кількість тепла; - HI Light конфорки - стрічкові елементи, розігріваються на кілька секунд швидше галогенових; - індукційні конфорки - встановлений індукційний блок нагріває безпосередньо дно посуду, при цьому сама конфорка залишається холодною. Для використання такого типу нагрівальних елементів потрібна спеціальна посуд із железосодержащей сталі або чугуна.К жаль, стеклокерамические поверхні мають ряд мінусів. Абсолютно рівна поверхня із склокераміки не боїться важкої посуду, але може не пережити точкового падіння ножа. Також цей вид панелей боїться твердих сипучих речовин (крупа, сіль, особливо цукор). При попаданні крихт під посуд неминуче залишаться подряпини, а розтанув цукор вже нічим не відмиєш.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aLfkcgbrU0w
Зверніть увагу
Як вибрати варильну панель? Процес вибору та придбання такого дорогого і популярного сьогодні елемента кухонної побутової техніки як панель неминуче породжує у пересічних споживачів цілий ряд питань. Електрична панель являє собою плоский, як правило, прямокутний корпус товщиною приблизно 3-6 см. Панель встановлюється (врізається подібно кухонній мийці) в стільницю не ближче 40 мм від стіни або меблів.
Корисна порада
Як вибрати варильну панель? Все частіше, поряд зі звичайною окремо стоїть технікою ми зустрічає, так звану вбудовану кухонну техніку, її спектр дуже широкий, це і варильні панелі, духові шафи, посудомийні машини, холодильники і багато іншого, словом все те, що ми У цій статті ми детальніше зупинитися на виручених (робочих) поверхнях. Варильна панель являє собою плоский корпус, товщиною приблизно 3-6 см, з встановленими на ньому газовими пальниками або електричними конфорками.