Як виростити голландські троянди. Голандський троянди вирощування.

Голландські троянди - шалено красиві квіти, але вони дуже примхливі і примхливі у вирощуванні, люблять живильну і удобрений грунт, яка добре пропускає повітря. Голландські троянди мають досить низьку зимостійкість, так як їх коренева система не розрахована на суворі російські мо троянди . Так як же виростити ці чудові квіти на своїй ділянці?
Інструкція
1
Для того щоб виростити голландські троянди на ділянці, можна придбати саджанці, але їх ціна досить висока. Можна спробувати виростити ці квіти з держака. Тому сміливо вирушайте в квітковий магазин і виберіть найкращу троянду для живцювання. При цьому зверніть увагу на вид і свіжість цієї рослини, поцікавтеся у продавця, як довго стоїть квітка у вазі. Так як квітка з уже обпадаючими пелюстками і листям навряд чи зможе вкоренитися.
2
Голландські троянди , вирощені шляхом живцювання, називаються Кореневласні. Цей метод розмноження може здатися вам досить простим, але такі корнесобственние троянди необхідно вирощувати тільки в закритому грунті. Це може бути зимовий сад, оранжерея або навіть квартира.
3
Після того як ви принесли квіти додому, негайно приступайте до живцювання. Розріжте середню частину стебла троянди на живці, довжина яких повинна складати 12-15 сантиметрів. На ньому має бути присутнім пара-трійка нирок. Верхній зріз повинен бути рівний і прямий, при цьому не вище половини сантиметра над ниркою.
4
Нижні листи держака видаліть, а верхні укоротите до однієї третини. Подрежьте шипи. Припечіть верхній зріз зеленкою або марганцівкою. Знизу подрежьте стебло під кутом 45 градусів і приберіть трохи шкірки навколо зрізу. Тепер необхідно покласти живці троянди в спеціальні ростові препарати, які продаються у квітковому магазині або в сік алое, залиште на 10-12 годин.
5
Після цього умочіть нижню частину черешка в спеціальний препарат (зазвичай у вигляді порошку), який сприяє утворенню і зміцненню коренів. Залишилося лише висадити держак в спеціально підготовлену і удобрений грунт на глибину 1,5-2 сантиметри. Поверхню грунту посипте трисантиметровим шаром піску.
6
Посаджені відростки полийте теплою водою і накрийте підготовленими пластиковими пляшками, з відрізаним дном (тобто шийкою вгору). Полив можна проводити через горлечко пластикової пляшки. Якщо почне з'являтися бутон, тоді його доведеться негайно видалити.
7
Через приблизно місяць, можна поступово привчати живці троянд до відкритого повітрю. Під час вкорінення підсвічувати рослини лампами денного світла. Найбільш оптимальна температура для вкорінення - 22-25 градусів.
8
Дуже важливий етап роботи при вирощуванні голландських троянд у кімнаті - обприскування живців. У перші два-три тижні обприскуйте рослина 5-7 разів на день. Грунт при цьому повинна бути вологою, але не сильно мокрою. Далі скоротіть обприскування до трьох разів на добу.
Зверніть увагу
Троянди - розкішний і виразний подарунок, а адже немає нічого простішого, ніж замовити доставку букетів троянд на будинок або в офіс! Букет з троянд - визнаний символ любові! Ви можете купити троянди з нашого каталогу і замовити доставку букетів троянд в режимі онлайн, а також за телефоном у наших менеджерів. Потрібен букет з певним сортом троянд?
Корисна порада
Може, ви займаєтеся бізнесом і шукаєте надійного партнера, який буде регулярно поставляти вам свіжі троянди? Магазин квітів «Нова Голландія» - до ваших послуг! Намагаючись пропонувати своїм покупцям краще, ми не покладаємося на постачальників, а вирощуємо квіти самі. Використовуємо голландські технології та імпортний посадковий матеріал.